banner19

HİSARLIOĞLU VE YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Denizli Ülkü Ocakları Yönetimi,  yeni hizmete giren Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nde Başkan Dr. Sinan Ateş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

HİSARLIOĞLU VE YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
banner20

Denizli Haber - ​Geçtiğimiz günlerde büyük bir coşkuyla açılışı gerçekleştirilen Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi yeni hizmet binasına ilk ziyaretlerden birini Denizli Ülkü Ocakları gerçekleştirdi.

Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu,  ve Ocak yöneticileri yeni hizmet binasında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş ve Başkan Yardımcılarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette  Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu Genel Başkan Sinan Ateş’e Yatağan Palası takdim etti. Hisarlıoğlu ayrıca, Genel Başkan Ateş’e teşkilatının yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, “Denizli Ülkü Ocakları yöneticilerimiz ile birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramında hizmete giren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezimizin yeni hizmet binasının açılması ve faaliyete geçmesinden dolayı Genel Başkanımız Sayın Dr. Sinan Ateş ve Genel Başkan yardımcılarımızı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Türk Gençliğine çağ atlatmak adına mücadelesini sürdürecek olan Ülkü Ocakları binamızın alımında emeği geçen başta Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye, Genel Başkanımız Sayın Dr. Sinan Ateş’e ve katkısı olan herkese şükranlarımızı sunarız.  Allah yeni hizmet binamızda kutlu zaferlere yürümeyi Ülkücü harekete nasip etsin” dedi.

Hisarlıoğlu ve Yönetimi ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nde, Genel Başkan Yardımcısı  Emin Haluk Ayhan’ı ziyaret etti.   

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14