banner19

Mehmet Ali Yılmaz’ın Miraç Kandili Mesajı

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av.Mehmet Ali Yılmaz’ın Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Yılmaz "Kandil geceleri insanımızın gönlünün huzurla dolduğu, toplumumuzun manevi değerlerinin güç kazandığı, beraberliğimizin pekiştiği müstesna gecelerdir" dedi.

Mehmet Ali Yılmaz’ın Miraç Kandili Mesajı
banner20
banner243

Mehmet Ali Yılmaz "Miraç; Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)'in şahsında insanlığın önüne açılmış sınırsız bir ufukdur.Bu mübarek günde ruhumuzu karartan kötü duygu ve düşünceleri kalbimizden atalım, gönlümüzü olumsuz duygulardan temizleyelim.Doğruluk ve dürüstlüğün,paylaşma ve dayanışmanın,barış ve kardeşlik içinde yaşamanın ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmanın üstün değerler olduğunun bilinciyle hareket edelim. 

Bu düşüncelerle,aziz milletimizin, gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimizin ve bütün İslâm âleminin mübarek Miraç Kandilini tebrik ediyorum.Miraç Kandilinin, ülkemizi ve tüm insanlığı yeniden miraç değerleriyle buluşturarak yükselmemize vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.Bu mübarek gecenin hürmetine tüm insanlığın salgın hastalık ve doğal felaketlerden kurtulmasını temenni ediyorum.Dualarımızın kabul olmasını;dertlere deva, hastalara şifa,afetlerin son bulmasına vesile olmasını kalpten arzuluyorum.

Dünyaya,Hepimize sağlık,sıhhat ve afiyet diliyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2020, 09:48

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14