banner19

MHP'DE BAYRAMLAŞMANIN İLK GÜNÜ

BİRTÜRK; “BAYRAMLARIN KIYMETİNİ BİLELİM”

MHP'DE BAYRAMLAŞMANIN İLK GÜNÜ
banner20
banner10

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Bayramlaşma ilk gün saat 12.00’de Parti il binasında yapılacak. MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, bayramlaşmaya tüm partilileri ve vatandaşları davet etti.

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında da şunları söyledi:

“Milletçe, barış, kardeşlik ve bereket iklimini tüm benliğimizle yaşamanın huzuruyla mübarek Ramazan Bayramı gününe kavuşmanın mutluluğunu, bir kez daha yaşıyoruz” dedi.

Birtrük, mesajına şöyle devam etti:

“Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları çok özel günlerdir.

Bayramlar bizi biz yapan ve geleceğe taşıyan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir. Milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan bu güzel ve coşkulu bayram günlerinde, başta aile büyüklerimiz olmak üzere bütün yakınlarımızı, komşularımızı, şehit ve yakınlarını, gazilerimizi, hasta ve kimsesizleri, huzurevlerindeki yaşlılarımızı ve yetiştirme yurtlarındaki çocuklarımızı ziyaret etmeliyiz.

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bu güzel günlerde muhtaç durumda olanlara destek olmalı, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik ve mutluluklar getirmesini diler, tüm Denizlili hemşerilerimin ve değerli arkadaşlarımın bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner11