banner346
banner19

Mhp'den Anlamlı Davranış

Mhp’den Anlamlı Davranış

Mhp'den Anlamlı Davranış
banner20
banner243

GARİP, OTURUM ÜCRETİNİ ŞEHİT YAKINLARINA BAĞIŞLAYACAK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, Büyükşehir Belediye Meclisi toplantılarında ödenen oturum ücretini 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanların aileleri ve gazilere bağışlayacak.

 YILSONUNA KADAR OTURUM ÜCRETİNİN TAMAMINI BAĞIŞLAYACAK

15 Temmuz gecesi silahlı darbe teşebbüsünde şehit olan vatandaşlarımızın aileleri ve yaralanan gazi vatandaşlarımızın ailelerinin kederlerini hafifletmek ve yaralılarımızın acılarına ortak olmak amacıyla, halkımızın yoğun talebi karşısında Cumhurbaşkanlığı himayelerinde yardım kampanyası başlatıldı. Başlatılan kampanyaya ilk destek MHP’li Garip’ten geldi.  MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, 2016 sonuna kadar Büyükşehir Belediye Meclisi toplantılarında ödenen oturum ücretinin tamamını 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanların aileleri ve gazilere bağışlayacak.   

“SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Şehit yakınlarına ve gazilere sonuna kadar sahip çıkacaklarını belirten MHP’li Garip, “15 Temmuz Cuma akşamı ülkemizde yaşanan demokrasiyi kesintiye uğratma çabaları sırasında 237 vatandaşımız hayatını kaybetmiş,   2 bin 191, vatandaşımız ise yaralanmıştır. Şehitlerimize yüce Allah’tan bir kez daha rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.  Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak demokrasiye karşı girişilen her türlü hukuksuz müdahalenin sonuna kadar karşısındayız. Devletimizin kalesi olan Meclisimizin bombalandığı, sokaktaki vatandaşlarımızın üzerine mermiler yağdırıldığı ve yüzlerce can kaybının yaşandığı bu alçakça girişim, Türk tarihine kara bir leke olarak geçecektir. Yaşanan tüm bu gelişmelere rağmen, Türk milleti büyük ve acı bir demokrasi sınavından başarıyla geçmiş, bundan önce yaşanan darbelerin aksine, rejimine ve devletine sahip çıkmıştır. Bu noktada büyük Türk milletinin ortaya koyduğu feraset ve cesaret de her türlü övgüye layıktır. Darbe girişimi sırasında göğsünü siper ederek can veren şehitlerimizin geride bıraktıklarına ve gazilerimize sonuna kadar sahip çıkacağız. Onlar için ne yapsak azdır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2016, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14