banner346
banner19

'Tabanın sesi olmaya devam edeceğiz'

denizli haber, pamukkalehaber.com,“Tabanın sesi olmaya devam edeceğiz”

'Tabanın sesi olmaya devam edeceğiz'
banner20
banner243

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Coşkun, İl yönetiminin görevden alınmasına tepki gösterdi.

MHP’li Coşkun, yaptığı yazılı açıklamada, başarısızlıkların sadece teşkilatlara yüklenmesini uygun bulmadıklarını belirterek, “Merkezefendi İlçe Teşkilatı olarak yaşanan görevden alınma süreci ile ilgili yapılan uygulamanın hukuksuzluğunu ve tüm sorumluluğun tabana ve yerel teşkilatlara yüklenmesi tarafımızca uygun olmamıştır” dedi.

Bundan sonraki süreçte tabanın sesi olmaya devam edeceklerini kaydeden Coşkun, “Demokratik hakkımızı kullanarak tabanda güven tazelenmesi veya değişim için imza veren başta teşkilatımız olmak üzere olağanüstü kongre istekleri  genel merkezimiz tarafından yok sayılmaktadır. Bizleri “değişimci” ve “siyasi prematüre” gibi sözlerle yaftalar yapıştıran ve tabanı hiçe sayan sayın genel merkez yöneticilerimizin , seçim döneminde gece gündüz çalışarak ülkücü hareketin tüm dinamiklerini harekete geçiren teşkilatımız elinden gelen çabayı göstermiştir. Teşkilatın hiçe sayılarak kapatılması tarafımızca kaygı ile izlenmektedir. Davamız İla Yı Kelimetullah davasıdır. Davada makam, mevki ve koltuk bizler için hiçbir zaman önemli olmamıştır.  Davayı kalbimizden yaşamamıza kimseler engel olamayacak ve tabanın sesi olmaya devam edeceğimizi kamuoyuna saygı ile duyururum. Ülkücülüğümüz bize yeter” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2016, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER