banner346
banner19

Ülkü Ocakları Yağız Alp’i Ülke Gündemine Taşıdı

Denizli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, yaptığı gündem çalışmasıyla SMA hastası Yağız Alp’i ülke gündemine taşıdı.

Ülkü Ocakları Yağız Alp’i Ülke Gündemine Taşıdı
banner20
banner424

Denizli Haber - Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı  Acıpayam İlçesinde ikamet eden Tülay-Ramazan çiftinin 20 aylık tek evlatları SMA Tip hastası Yağız Alp Yılmaz’ın tedavisi için  Twitter üzerinden yaptığı çalışma ülke gündemine oturdu. “Yağız Alp nefes alacak, yürüyecek, koşacak, yaşayacak #YağızAlpSon20Gün” ismiyle Twitter’dan yapılan çalışma kısa sürede 20 bin sayısına ulaştı.

Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı, “Hepimizin bildiği gibi Yağız Alp bebek  SMA hastalığı ile mücadele ediyor, hayata tutunmak, arkadaşları gibi sağlıklı olmak ayağa kalkmak  istiyor. Ailesi ve gönüllüler tarafından başlatılan yardım kampanyasında tedavi için gereken miktar büyük ölçüde Denizli ve Türkiye çapında  yardım severler tarafından karşılandı. İnşallah kalan miktarda kısa sürede toplanarak Yağız Alp bebeğimiz sağlığına kavuşacak. Biz de Ülkü Ocakları olarak konuyu gündemde tutmak amacıyla  Twitter’dan gündem çalışması yaptık ve bu çalışmamız kısa sürede 20 bin sayıya ulaştı.   Gündem çalışmamıza katılan tüm ülküdaşlarımıza çok teşekkür ederim. Yağız Alp için savaşmaya devam edeceğiz. Desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 15:23

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER