banner346
banner19

UZ BASTIRDI REKTÖR ONAYLADI

‘Biz şuan da seçilmiş gibi çalışıyoruz’

UZ BASTIRDI REKTÖR ONAYLADI
banner20
banner243

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala vaatlerini açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Uz, en büyük projelerinden biri olan Sarayköy, Buldan bölgesindeki üniversitenin sözünü Rektör Hüseyin Bağ’dan aldı.

Seçim çalışmaları kapsamındaki ziyaretlerine ara vermeden devam eden Mehmet Uz, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağ ve Genel Sekreter Mehmet Ali Sarı ile bir araya geldi. Sarayköy ve Buldan bölgesindeki vatandaşlar için öngörülen 2 yıllık meslek yüksek okulu yerine bölgede yaşayan vatandaşların 4 yıllık üniversite istediğini Rektör Bağ’a iletti. Rektör Bağ konuyla ilgili Uz’a söz vererek 4 yıllık bölümlerin bulunacağı Turizm Fakültesinin inşa edileceğini belirtti.

AMACIMIZ MAKAM DEĞİL HİZMET!

Uzun görüşmeler sonunda 4 yıllık fakülteyi Sarayköy ve Buldan bölgesine kazandırma sözü alan Uz, ‘Amacımız makam değil hizmet. Biz şuan da seçilmiş gibi çalışıyoruz. Sarayköy ve Buldan bölgesi için verdiğimiz vaadin sözünü Rektörümüzden aldık. Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağ hocamla yaptığımız görüşmeler sonrasında 4 yıllık bölümlerinde yer alacağı turizm fakültesi, Buldan ve Sarayköy bölgesine inşa edilecek. Pamukkale Üniversitesi batı kampüsü Sarayköy ve Buldan halkına hayırlı olsun. Bu konuda bizleri kırmayan Rektörümüz Hüseyin Bağ’a şahsım ve hemşerilerim adına teşekkür ediyorum’ açıklamalarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER