banner346
banner19

UZ'DAN 2 ÖNEMLİ VAAT

Milliyetçi Hareket Partisinin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Sarayköy esnafı, sanayi sitesi, Buldan ve Yenicekent’te vatandaşlarla buluşan Uz,…

UZ'DAN 2 ÖNEMLİ VAAT
banner20
banner243

Buldan ve Sarayköy civarında bir su göleti kurulması için uğraş vereceğinin altını çizen Uz, ‘Bu bölgede yaşayan birçok aile tarım ile geçim sağlamakta. Bu nedenle bu bölgeye su göleti kazandıracağız ve çiftçilerimizi rahatlatacağız. Ayrıca Sarayköy’de kurulacak olan Yüksek Öğretim kurumlarının yerine Sarayköy İlçemize 4000 kişilik bir üniversiteyi kazandırmak istiyoruz. Bunun adına mücadele vereceğiz’ dedi.

Sarayköy ve Buldan halkının ilgisinden çok memnun kalan Genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, 2 Biz halkımızla omuz omuza bu yolda gidiyoruz. Ve Allah’ın izniyle 24 Haziran seçimlerinden alnımızın akıyla çıkıp mecliste Denizlimizi en iyi şekilde temsil etmeyi amaçladık. Gittiğimiz her bölgeden ayrı ayrı güzel yorumlar ve destekler alıyoruz, bu da bizim bu yolda daha istikrarlı gitmemizi sağlıyor. Göstermiş oldukları ilgiden dolayı Sarayköy ve Buldan'lı hemşerilerime teşekkür ediyorum. 24 Haziran akşamı onların destekleri ile başaracağız’ açıklamalarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 22:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER