banner19

UZ'DAN ANLAMLI ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Uz,  Huzur Evini ziyaret ederek burada yaşamını sürdüren vatandaşlar ile bayramlaştı.

UZ'DAN ANLAMLI ZİYARET
banner20
banner10

Ramazan Bayramı sebebiyle MHP İl binasında gerçekleşen bayramlaşma merasiminin ardından seçim ekibi ile birlikte Denizli Huzur Evine giderek burada yaşayan insanlar ve personeller ile bayramlaşan Uz, Böylesine anlamlı bir günde burada yaşayan insanların hayır duasını almanın çok önemli olduğunu söyledi.

Memleketimizin genci de yaşlısı da çok kıymetli diyen Uz,” Geçmişten bugüne bu ülkeyi sevmenin yaşı olmadı olamaz. Bu ülke zor zamanlarını genci yaşlısı birlikte olarak üstesinden gelindi. Böylesine anlamlı bir günde ülkemizin yaşlı vatandaşlarının kıymeti iyi bilinmeli. Onlar sadece bayramlarda değil her zaman anılmalı ve hatırlanmalıdır. Bugün Türkiye Cumhuriyeti hala dimdik ayaktaysa şuan yaşlı vatandaşlarımızın eskiden vermiş olduğu hizmetler sayesindedir. İleri zamanlarda ayakta duracaksa da şimdi bizlerin vereceği hizmetler sayesinde ileride ayakta duracaktır ”dedi

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2018, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner11