banner346
banner19

Yusuf Garip’ten 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, toplumun gözü, kulağı ve dili olan, vatandaşın doğru haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını gece, gündüz demeden karşılayan basın mensuplarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Yusuf Garip’ten 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, gazetecilerin ülkemizin demokratikleşme sürecine büyük katkı sunduğunu, halkın doğru habere ulaşması adına mesai mefhumu gözetmeksizin önemli görev üstlendiğini belirterek şunları söyledi, “Basın mensupları,  halkı bilgilendirmek adına gece gündüz demeden fedakarca çalışmaktadır. Vatandaşlarımızın, toplumumuzun tarafsız ve doğru haber almasında önemli bir rol üstlenen, ülkemizin demokratikleşme sürecine büyük katkı sunan gazetecilerimizin emeği gerçekten çok büyüktür. Artık iletişim ve bilgi çağındayız. İletişim dünyasında teknolojik gelişmeler doğrultusunda medyada bu değişim ve dönüşeme şahit oluyoruz. Teknolojinin getirdiği büyük kolaylıklar ile birlikte dünyanın herhangi bir noktasındaki bir olayı telefon gibi iletişim araçlarımızdan anında takip etmekteyiz. Bu baş döndürücü hızda bile basın mensuplarımız internet üzerinden anında doğru bilgiyi bizlere ulaştırmak için aralıksız emek harcıyor. Bu vefakar çalışmaları için tüm basın çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Geçmişten günümüze düşünce özgürlüğünün yanı sıra demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olan gazetecilerimiz, görevlerini her ne şartta olursa olsun milletimiz adına sürdürmektedir. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde basın çalışanlarının, gazetecilerimizin tüm sorun ve sıkıntılarının biran önce çözüme kavuşturulmasını diliyorum. Gazetecilik mesleğini icra eden tüm basın mensuplarının bu özel gününü kutluyorum.”

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14