banner346
banner19

Yusuf Garip’ten Anneler Günü Mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, annelerin cefakarca, tüm zorluklara göğüs gererek çocuklarını, topluma, vatana, insanlığa uygun olarak en iyi şekilde yetiştirme çabaları sayesinde geleceğe güvenle bakabildiklerini söyledi.

Yusuf Garip’ten Anneler Günü Mesajı
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Annelerin; hayata gözlerini açar açmaz çocuklarını, tüm hayatları boyunca daha iyi olması için karşılık beklemeden cefakarca, bıkmadan sevgi ve şefkatle yetiştirdiğini belirten Garip,  “Bizleri sevgisiyle saran, karşılıksız emekle en iyi biçimde yetişmemizi sağlayan annelerimizin hakkı ödenmez. Annelerimizin cefakarca, tüm zorluklara göğüs gererek çocuklarını, topluma, vatana, insanlığa uygun olarak en iyi şekilde yetiştirme çabaları sayesinde geleceğe güvenle bakabiliyoruz” dedi.

“CENNET ANNELERİN AYAKLARI ALTINDA”

Anne sevgisinin karşılıksız ve koşulsuz bir sevgiye dayandığını söyleyen Garip, “Annelerimiz, bizi biz yapan değerleri barındırmaktadır. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan, ilgiye ve sevgiye en çok ihtiyaç duyduğumuz anlarda, şefkatle bağrına basan annelerimize, hak ettikleri saygıyı göstermekte asla kusur etmemeliyiz. Şüphesiz ki, anne sevgisinin yerini dolduracak başka bir sevgi de yoktur. Bu yüzden annelerimizi sadece bir gün değil her zaman hatırlamalı ve değerini bilmeliyiz. Sevgili Peygamberimiz, 'Cennet, annelerin ayakların altındadır' diyerek, anneliğin ne kadar kutsal ne kadar mübarek olduğunu ifade etmiştir. Başta şehit annelerimiz olmak üzere, dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu yerine getiren tüm annelerimizin, Anneler Günü'nü kutluyor, dünyanın bütün annelerine mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum” dedi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER