banner346
banner19

Yusuf Garip’ten Ramazan Bayramı Mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda; sevgi ve kardeşlik duygularının pekişmesinde büyük katkısı olan bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşadıklarını söyledi. Korona salgının da bir an evvel bitmesini dileyen Garip, “Sevdiklerimizle kucaklaşabildiğimiz günlere Allah’ın izniyle kavuşacağız” dedi.

Yusuf Garip’ten Ramazan Bayramı Mesajı

Denizli Haber - Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, koronavirüs önlemleri çerçevesinde bayramda sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını ancak büyüklere ziyarete gidilemese de, telefonla arayarak bayramlarını kutlayıp, hal hatır sormanın önemine vurgu yaptı.

Türkiye’nin ve dünyanın zorlu bir sınavdan geçtiğini belirten Garip, “Başı rahmet, ortası bereket, sonu mağfiret olan Ramazan ayının sonuna gelerek, sevgi ve kardeşlik duygularının pekişmesinde büyük katkısı olan bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşamaktayız. Bu yıl da necip milletimiz yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmiş, 'komşusu açken tok yatan bizden değildir' düsturuna uyarak aşını paylaşmıştır. Bu bayramı biraz buruk bir sevinçle karşıladık. Türkiye zorlu bir sınav geçiriyor. Covid-19 nedeniyle vatandaşlarımız bu bayramı evlerinden geçirmek zorundalar. Ancak bu kısıtlamalar büyüklerimizi ve sevdiklerimizi aramak için bir engel değil. Dargınlıkların sona erdiği, birlik ve beraberliğin pekiştiği bu mübarek bayramı evde ailelerimizle geçirmeliyiz. Bu günlerin de elbet sonu gelecek. Bu anlamlı bayramın önce ülkemize ve milletimize, dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe, vesile olması temennisi ile tüm Türk İslam aleminin ve hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar dilerim. Bu salgının da bir an evvel bitmesini ve sevdiklerimizle kucaklaşabildiğimiz günlere kavuşmayı Yüce Allah'tan niyaz ederim” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 23:49

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER