banner317
banner19

Gürlesin muhtarları dinledi çalışmaları anlattı

Gürlesin muhtarları dinledi çalışmaları anlattı

Gürlesin muhtarları dinledi çalışmaları anlattı
banner20
banner243

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 68 mahalle muhtarıyla buluştuğu istişare toplantısında ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi, hayata geçen ve hazırlıkları devam eden dev projeleri paylaştı. Muhtarların mahalleleriyle ilgili taleplerini alan Başkan Gürlesin, yatırım atağının sürdüğünü söyledi.

Pamukkale Kaymakamı Şükrü Görücü başkanlığında Denizli Polis Evinde muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Başkan Yardımcıları Adnan Kaya, Abdullah Sevinçli, Türkay Gözlükaya, İlçe Daire Müdürleri, ilçede yer alan 68 mahallenin muhtarı katıldı. Başkan Gürlesin ve Kaymakam Görücü, toplantı salonunda muhtarların istek, talep ve yatırım odaklı fikirlerini dinledi. 2,5 saate yakın süren toplantıda birçok konu üzerinde istişareler yapılarak çözüm odaklı görüşmeler yapıldı.

 

YATIRIM ATAĞIMIZ SÜRÜYOR

İlçede muhtarlarla uyum içerisinde el ele çalıştıklarını aktaran Başkan Gürlesin, Pamukkale halkına in iyi hizmeti götürme yarışında olduklarını söyledi. Mahalle mahalle ilçede her noktada yatırımların devam ettiğini aktaran Başkan Gürlesin, “Göreve geldiğimiz günden bugüne yaptığımız planlamalar doğrultusunda ilçemizin ihtiyaçlarını karşılayacak, vatandaşlara en iyi hizmeti sunacak yatırımlarımız aralıksız sürüyor. Üst yapıdan parklara, sosyal belediyecilikten ihtiyaç duyulan her alanda hizmet etmeye, yatırım yapmaya devam ediyoruz. Pamukkale İlçemizin, 68 mahallemizin ihtiyaçları noktasında, halkımızın mutluluğu, sağlığı ve huzurunu sağlamak anlamında bu yıl için açıkladığımız 16 dev vizyon projemizde önemli bir noktaya geldik. İhalesi tamamlanan Dokuzkavaklar Semt Hastane binasının inşasını Pamukkale Belediyesi olarak biz yapacağız. Sağlık kompleksinin temelini kısa zamanda atacağız. Bölgemize hitap edecek olan bu yatırımın tamamlanması ile sağlık ihtiyacı noktasında önemli bir hizmet ilçemizde başlamış olacak. Aktepe mahallemizde Yeni Nesil Kapalı Pazaryeri yatırımı için yine önümüzdeki günlerde temelini atacağız. Bu yapılarımız sadece kapalı Pazar yeri değil, düğün, nişan, mevlit ve benzeri organizasyonlar için bir düğün salonu, kreş, geleceğimiz çocuklarımız için etüt merkezi, taziye salonu ve belediye ve kamu kurumlarımızın hizmet vereceği birimlerinde içinde olacağı dev bir kompleks olacak. Termal sağlık turizmine katkı koymak, gelen turistlerin konaklama süresini uzatmak amacıyla Karahayıt’ta 510 dönümlük Kent Ormanı Projemiz hayat buluyor. Sağlık turizminde doğa ile içe içe bir yapı olmazsa olmaz. Bunun için bu projemizi önemsiyoruz. Yine Karahayıt’ı bisiklet yolları ile örüyoruz. Üst yapı, kent ormanı ve bisiklet yolları ile sağlık turizminin gelişimi için önemli olan parçaları birleştiriyoruz. Pamukkale Belediyesi olarak belediyecilik anlamında çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Muhtarlarımızla da belirli aralıklarla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Bu toplantılarla da var olan eksikliklerin giderilmesi, istek ve taleplerin bir kez daha üzerinden geçilmesi ve görüş alışverişleri anlamında önemli bir koordinasyonu sağlamış oluyoruz. Amacımız halkımıza en iyi hizmeti ulaştırmak” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2016, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14