banner346
banner19

Gürlesin Vatandaşlarla Halk Günü'nde Buluştu

Gürlesin Vatandaşlarla Halk Günü’nde Buluştu

Gürlesin Vatandaşlarla Halk Günü'nde Buluştu

Pamukkale Belediyesi, vatandaşların isteklerini direkt olarak Başkan Hüseyin Gürlesin’e iletebileceği yeni bir uygulama başlattı. Bundan böyle her ayın ilk Pazartesi günü “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü” düzenleniyor.

Pamukkale Belediyesi, halka iletişim konusunda yeni bir çalışma başlattı. Bundan böyle her ayın ilk pazartesi günü Pamukkale Belediyesi’nde “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü” yapılacak. Bu uygulamanın ilki Pamukkale Belediyesi’nin YSE’deki hizmet binasında bulunan Pamuk Kafe’de gerçekleşti. Başkan Gürlesin vatandaşlarla bir araya gelirken Başkan Yardımcıları Adnan Kaya ve Abdullah Sevinçli ile Pamukkale Belediye Meclisi’nin CHP’li üyeleri  Zeynep Kural ve Özkan Aslan ve birim müdürleri de buluşmada yer aldı. Başkan Gürlesin, Halk Günü’ne katılan herkesin derdini anlattığı buluşmanın vatandaşları dinlemek açısından önemli olduğunu söyleyerek, katılan herkesi tek tek dinledi. Farklı mahallelerden gelen vatandaşlar ise yaşadıkları sıkıntıları dile getirme imkanı buldu. Başkan Gürlesin, talepleri olan vatandaşları ilgili birim müdürü ile hemen görüştürerek sorunun çözülmesini sağladı.

“HER AY GERÇEKLEŞECEK”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, farklı zamanlarda vatandaşlarla her zaman bir arada olduklarını ifade ederek, “Biz bu kez halkımızı belediyemizde ağırlamak istedik. Bu nedenle halk günü yapmaya başladık. Bundan sonra her ayın ilk pazartesi günü Pamukkale Belediyesi’nde bulunan Pamuk Kafe’de vatandaşlarımızla ‘Halk Günü’nde bir araya geleceğiz. Burada halkımızın yaşadığı sıkıntılar varsa elimizden geleni yaparak çözmeye çalışıyoruz. Şikayeti olan  vatandaşlarımızın konusunu sıcağı sıcağına çözmeye çalışıyoruz. Hemen çözümü olmayan konuyu da nasıl çözülebileceği konusunda bilgileri veriyoruz. Vatandaşlarımızı her ayın ilk pazartesi günleri Halk Günü’ne bekliyorum” dedi. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü etkinliği 6 Mart 2017 tarihinde gerçekleşecek.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER