banner346
banner19

Gürlesin'den Okullara Müjde

denizli haber, pamukkalehaber.com, Gürlesin'den Okullara Müjde

Gürlesin'den Okullara Müjde
banner20
banner243

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçede eğitime verdiği destek kapsamında okullara kazandırdığı konferans salonlarından 8’ncisini Yardımseverler Derneği İlkokulunda tamamlayarak öğrencilerin hizmetine sundu. Törenle konferans salonun açılışını gerçekleştiren Başkan Gürlesin, “Güçlü Türkiye’nin teminatı, geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine katkı sunmaya devam ediyoruz. İnşallah her yıl 10 konferans salonunu okullarımıza kazandıracağız” dedi.

 

Yardımseverler Derneği İlkokulunda Konferans Salonunun açılış törenine; Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, Pamukkale Belediyesi Başkan Yardımcıları Selim Arkan, Adnan Kaya, Veli Demir, Abdullah Sevinçli, Türkay Gözlükaya, Pamukkale Belediye Meclis üyeleri, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı, Yardımseverler Derneği İlkokulu öğretmenleri, öğrencileri ve veliler katıldı.

 

EĞİTİMCİLERDEN TEŞEKKÜR

Yardımseverler Derneği İlkokuluna modern bir konferans salonunu kazandıran Başkan Gürlesin, protokol üyeleriyle birlikte kurdeleyi keserek salonu hizmete açtı. Açılış etkinliğinde Yardımseverler Derneği İlkokulu Müdürü Feyzi Özmen ve Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan yaptıkları konuşmalarda okula modern bir konferans salonunu kazandıran ve eğitime verdiği sınırsız desteklerden dolayı Başkan Gürlesin’e teşekkürlerini iletti.

 

“HER YIL 10 KONFERANS SALONU YAPACAĞIZ”

İlçede 8’nci okula konferans salonu kazandırmanın mutluluğu ve onuru içinde olduğunu aktaran Başkan Gürlesin ise, Yardımseverler Derneği İlkokulu’nda hizmete açtıkları konferans salonunun hayırlı olmasını diledi.  “Güçlü Türkiye’nin teminatı, geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine katkı sunmaya devam ediyoruz” diyen Başkan Gürlesin, çocuklarımıza en iyi ve kaliteli eğitimin verilmesine destek olmak noktasında ilçede seferberlik içinde olduklarını aktardı. “Resmi olarak bugün 8. Konferans salonumuzu Yardımseverler Derneği İlkokulumuzda açtık” diyen Başkan Gürlesin, “Okulumuza, öğretmenlerimize, öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum.  Geleceğimiz olan çocukların en iyi ortamlarda eğitim alarak, tam donanımlı yetişmelerine olanak sağlamak için belediye olarak konferans salonları gibi birçok çalışmamızla katkı sunuyoruz. Buradan birde okullarımıza müjde vermek istiyorum! Okullarımızda büyük ihtiyaç olan modern konferans salonlarının yapımı noktasında bir hedef koyduk. İnşallah yılda 10 tane konferans salonunu eğitim yuvalarımıza kazandıracağız. Bu salonlarda öğrencilerimizin cevherleri ortaya çıkacak. Hayırlı olsun” dedi.

 

“İKİ KOLDAN EĞİTİME DESTEK”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci’de, bir yandan büyükşehir bir yanda da Pamukkale Belediyesi’nin Pamukkale İlçe halkına iki koldan hizmet götürdüğünü vurgulayarak, “Bunun sonuçlarını da her alanda görüyoruz. Büyükşehir olarak Pamukkale Belediyesi olarak belediyecilik anlamında bilinir hizmetlerimizin yanı sıra, geldiğimiz noktada başta eğitime destek olmak üzere birçok hizmet halkımızla buluşuyor. Pamukkale Belediyemizin konferans salonları eğitime verilen desteğin önemli birer örnekleri. Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı okullar, eğitime sağladığı destekler geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi eğitimi almaları noktasında güzel çalışmalar. Eğitimi önemsiyoruz ve desteğimiz artarak devam edecek. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize bu konferans salonun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in eğitime sağladığı desteklerle ilçede okullarda fiziki anlamlarda pozitif büyük değişimler olduğunu vurgulayan Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru’da, eğitime sağladığı tüm desteklerden dolayı kendisine teşekkür etti.

 

“ÖĞRENCİLER İLK GÖSTERİLERİNİ SUNDU”

Konuşmaların ardından Yardımseverler Derneği İlkokulunun öğrencileri yeni konferans salonlarında ilk gösterilerini sergiledi. Öğrenciler katılımcılara, şiir ve müzik ziyafeti sundu. Öğrencilerin performansı katılımcılar tarafından büyük alkış aldı. Etkinlik sonunda öğrenciler, Başkan Gürlesin’e okula kazandırdığı konferans salonu için çiçek vererek teşekkür etti.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2016, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER