banner317
banner19

Gürlesin'den Personeline Çanakkale Müjdesi

denizli haber, pamukkalehaber.com, Gürlesin’den Personeline Çanakkale Müjdesi

Gürlesin'den Personeline Çanakkale Müjdesi
banner20
banner243

Pamukkale Belediyesi’nde geçtiğimiz yıl mart ayında işçilerle toplu iş sözleşmesine imza atarak ortalama yüzde 16’lık bir artışla adeta bayram sevinci yaşatmıştı. Başkan Hüseyin Gürlesin, düzenlenen etkinlikle işçilerle yapılan sözleşmenin yıl döneminde bir araya geldi. Pamukkale çatısı altında tüm çalışanlarla ilçe halkına en iyi hizmeti vermek için birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını aktaran Başkan Gürlesin,moral ve motivasyonu artırmaya yönelik olarak da Belediye personelinin tamamını aileleriyle birlikte Çanakkale gezisine göndereceği müjdesini verdi.

Pamukkale Belediyesi’nde geçtiğimiz yıl mart ayında işçileri ilgilendiren toplu iş sözleşmesi törenle imzalanmıştı. İşçiler yapılan toplu iş sözleşmesiyle ortalama yüzde 16’lık bir artışla adeta bayram sevinci yaşamıştı. Personelin haklarını korumak ve en iyiye ulaşmak anlamında her ne gerekiyorsa yaptıklarını vurgulayan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, sözleşmenin yıldönümünde işçilerle Belediye yemekhanesinde gerçekleştirilen etkinlikle bir araya geldi.

Etkinliğe Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcıları Selim Arkan, Adnan Kaya, Veli Demir, Abdullah Sevinçli, Hizmet-İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Sezai Söylemez, sendika yetkilileri ile Pamukkale Belediyesi işçi personeli katıldı.

 

“BAŞKAN GÜRLESİN’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Bölgede işçilere verilen haklar açısından en iyi toplu sözleşmelerden birisine Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in imza attığını hatırlatan Hizmet-İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Sezai Söylemez, “İmzaladığımız sözleşmenin 1. Yılında Başkanımız ve işçilerimizle yine bir aradayız. Başkanımız sayın Hüseyin Gürlesin, işçi hakkını koruyan bölgede en iyi sözleşmelerden birisine çalışanları için imza attı. Kendisine iş verimliliğine, birlik ve beraberlik temelini güçlendirmeye yönelik yaptığı çalışmalardan dolayı kutluyorum. Bizleri de bu etkinlikle bir araya tekrar getirdiği için teşekkür ediyorum” dedi.

 

“PERSONELİMİZ ÇOK DEĞERLİ”

Pamukkale Belediyesi ailesi çatısı altında tüm çalışanlarla ilçede vatandaşların memnuniyetine odaklı yatırım atağına tüm hızıyla devam ettiklerini belirten Başkanı Hüseyin Gürlesin ise, yaptığı konuşmada şunları söyledi, “Bu özel günde işçi personelimizle bir araya geldik. Pamukkale Belediyesi ailesi çatısı altında belirli aralıklarla tüm personelimizle buluşmaya önem veriyorum. Çünkü biz bir aileyiz. Pamukkale Belediyesi yatırımlarıyla, çalışma metoduyla, insana verdiği değerle farklılığını her alanda göstermeye devam ediyor. Kurulduğumuz günden bugüne baktığımızda çok iyi bir noktaya geldiğimizi vurgulamak istiyorum. Ama hedeflerimiz daha da büyük. Almamız gereken çok yol var. Vatandaşımız için yürüdüğümüz hizmet yolunda Pamukkale Belediyemizde tüm çalışanların emeği vardır. Verdiğiniz emekler için Allah hepinizden razı olsun. Birlik, beraberlik ve hizmet aşkıyla tüm çalışanlarımızla yatırımlarımızı bir bir gerçekleştirmeye, sosyal belediyecilik çalışmalarımızı hayata geçirmeye devam ediyoruz. Üretkenlik, verimlilik bizler için çok önemli. Personelimizden en büyük isteğimiz bu iki nokta çerçevesine odaklı olarak çalışmalarını yerine getirmesi. El ele, gönül gönüle çalışmaya bu çatı altında hep birlikte devam edeceğiz. Amacımız Pamukkale İlçe halkının mutluluğunu tesis etmek, devamlılığını sağlamak. Emeklerinizden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

ÇANAKKKALE MÜJDESİ

Başkan Gürlesin, belediye personelinin motivasyonuna katkı sağlamak, aileleriyle özel bir gün geçirmelerine olanak tanımak için Çanakkale Gezisi düzenleyeceklerini vurgulayarak, “İnşallah personelimiz böylesi tarihi bir zenginliğimizin yer aldığı, bir destanın yazıldığı Çanakkale’de ailesiyle birlikte unutulmaz bir gün yaşayacak. Personelimiz moral ve motivasyonunu hep yüksekte tutmak noktasında bu tür etkinliklerimiz olacak. Yine önümüzdeki günlerde personelimizle sinema etkinliğinde buluşacağız. Mutluluğun olduğu yerde üretkenlik, verimlilik olur. Personelimiz bizim için çok değerli. Onlara da verdiğimiz değeri bu tür etkinliklerle yansıtmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14