banner346
banner19

Pamukkale Belediyesi’nde Kış Dönemi İngilizce-Almanca Kursları Başlıyor

Pamukkale Belediyesi “Pamukkale’de Kurs Zamanı” sloganından hareketle ilçe sınırlarında kendini yetiştirmek, geliştirmek isteyen her yaştan vatandaşa yönelik açtıkları kurslar sürerken, yeni kurslar açmaya devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Kendini geliştirmenin yaşı olmadığını çok iyi biliyoruz. Yaz aylarında başlayıp sonbaharda devam ettirdiğimiz ve vatandaşlarımızın büyük ilgi gösterdiği İngilizce ve Almanca kurslarımızın kış dönemi kayıtları başladı” dedi.

Pamukkale Belediyesi’nde Kış Dönemi İngilizce-Almanca Kursları Başlıyor
banner20

Denizli Haber - Pamukkale Belediyesi, Pamukkale Halk Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile her yaştan vatandaşın en çok ilgi gösterdiği kurslara kış aylarında da devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, yaz aylarında 15-45 yaş arası vatandaşlara yönelik açtıkları İngilizce ve Almanca kurslarıyla başladıkları ve sonbaharda devam eden kurs atağının, kış aylarında 14 yaş üzeri tüm Denizlililere yönelik devam edeceğini belirtti.

Pamukkale Belediyesi’nin Atatürk Caddesi Ek Hizmet Binası’nda gerçekleşecek İngilizce ve Almanca kursları, A1 başlangıç seviyesi ve A2 orta seviye olarak 2 etapta gerçekleşecek. Kurs kayıtlarının başladığını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, başvuruların www.pamukkale.bel.tr adresi üzerinden yapıldığını ifade etti. Başkan Örki, “Pamukkale İlçesi olarak çok önemli bir turizm bölgesiyiz. Turizm demek, turist demek. Bu anlamda da turizm bölgesinde yaşayanlar olarak yabancı dil bizler için ayrı bir önem taşıyor. Her yaştan vatandaşımızın dünya genelinde ilk sıralarda yer alan kendi dilimizden sonra İngilizce ve Almanca dillerini iyi bilmesinin fırsatları değerlendirmelerine olanak sağlayacaktır diye düşünüyoruz. Yerel yönetim olarak bizlerinde vatandaşlarımıza bu tür fırsatları sunmamız en doğru adımlardan olacaktır.

Yaz döneminde açtığımız İngilizce-Almanca kurslarımız A1 başlangıç seviyesinde idi. Sonbahar döneminde açtığımız ve önümüzdeki haftalarda kursiyerlerimize sertifikalarını takdim edeceğimiz yabancı dil kurslarımızı kış döneminde bir adım daha öne taşıdık. Kış Dönemi İngilizce-Almanca kurslarımız A1 başlangıç ve A2 orta seviyelerinde gerçekleşecek. 14 yaş üzeri tüm Denizlili hemşehrilerimize açık olan ücretsiz kurslarımıza kendini yabancı dil konusunda yetiştirmek, geliştirmek isteyen tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

BAŞVURULAR WEB SİTESİ ÜZERİNDEN

Pamukkale Belediyesi’nce açılan Kış dönemi İngilizce-Almanca kursları için başvurular başladı. Son başvuru tarihi 27 Ocak 2020 olan yabancı dil kursları A1 ve A2 olmak üzere 2 seviyede gerçekleşecek. Pamukkale Belediyesi’nin Atatürk Caddesi Ek Hizmet Binasında gerçekleşecek ücretsiz kursların A1 seviyesi 120 saat, A2 seviyesi de 160 saat sürecek. 14 yaş ve üzeri kurslara ilgi duyarak kendini geliştirmek isteyen vatandaşlar, kursların başvuru sayfalarına ulaşmak için Pamukkale Belediyesi’nin www.pamukkale.bel.tr resmi web sitesine giriş yaparak ilgili linke tıklayarak ya da sosyal medya hesaplarında yayınlanacak başvuru linklerinden başvuru yapabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 15:26

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER