banner346
banner19

2019 yılında 8 ton zayıflattı

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Meryem Arslan Yılmaz, 1 yılda yaklaşık 5000 kişiye beslenme danışmanlığı verdi. Verdiği danışmanlık ile zayıflattığı kişilerin kilolarının toplamı ise bir yılda 8 tonu buldu.

2019 yılında 8 ton zayıflattı
banner20
banner243

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanları’ndan Meryem Arslan Yılmaz 2019 yılında 5000’e yakın danışan sayısına ulaştı. Denizli ve çevre illerden sağlıklı beslenme ve zayıflama konusunda danışanlarına hizmet veren genç diyetisyen bir yılın sonunda danışanlarını toplam 8 ton kilo zayıflattı.

“Bu başarıyı birlikte elde ettik”

Beslenme ve Diyet Uzmanı Meryem Arslan Yılmaz sağlıklı beslenme ve yaşam biçimini aşıladığı ve sağlıklı bir şekilde zayıflayan danışanları için ile ilgili duygularını dile getirirken sosyal medya sayfalarından da onları kutladı.

“2019'da başarısına eşlik ettiğim, sağlıklı beslenme sürecine yol arkadaşlığı yaptığım , hayatına dokunduğum her seansta bir şeyler öğretip, akıl aldığım, akıl verdiğim tüm danışanlarıma teşekkür ediyorum. Bu başarıyı birlikte elde ettik. Hepinizi ayrı ayrı seviyorum”

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 16:05

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER