banner346
banner19

TEKDEN HASTANESİ ÇOCUK HEKİMLERİ, TERASPARK AVM'DE AİLELER İLE BULUŞTU

Yurtiçi ve yurtdışından tedavi amaçlı birçok ziyaretçi ağırlayan Özel Denizli Tekden Hastanesi, EGE Bölgesi’ne sunduğu nitelikli sağlık hizmeti dışında sosyal duyarlılık projelerine de adını…

TEKDEN HASTANESİ ÇOCUK HEKİMLERİ, TERASPARK AVM'DE AİLELER İLE BULUŞTU
banner20
banner243

Anne ve babalara yol arkadaşı olabilmek amacıyla E-bebek tarafından düzenlenen Bebekoloji Buluşmaların’da Tekden Hastanesi hekimleri aileler ile buluştu.

Bebekoloji ‘nin Anadolu’daki üçüncü ayağı olan ve TerasPark AVM’de gerçekleşen etkinlikte; Tekden Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları /Çocuk Hematoloji Uzmanı Doç.Dr.Yasemin IŞIK BALCI ve Çocuk Cerrahisi Uzmanı Op.Dr.Afra KARAVELİOĞLU ailelere çocukların sağlıklı gelişimi ile ilgili bilgiler sundu.

Etkinlik sonunda; bebekoloji etkinliğine katılan misafirler, yapılan yarışmalar ile sürpriz hediyeler kazandılar.

“KURUMUMUZDAKİ SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİ, KEMAL TEKDEN’İN MİRASIDIR”

Etkinliğe sponsor olarak özellikle Denizli’de yaşayan birçok ailenin bilinçlendirilmesini amaçladıklarını ifade eden Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Cemal IŞIK “Sosyal sorumluluk demek kendi çıkarlarınızı bir kenara bırakarak toplumun fayda göreceğine inandığınız işleri yapmak demektir. Bizler Yönetim Kurulu Başkanımız Op.Dr.Kemal TEKDEN’nin hayata bakış açısından yola çıkarak kurum kültürümüzde en vazgeçilmezlerimizden birini sorumluluklarımız olarak belirledik ve bu yönde de ciddi çalışmalar gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Ebebek, Anadolu’da gerçekleştirdiği söyleşilerine bizi dâhil ederken çok güzel referanslar ve duyumlar aldıkları için bizlere teklif sunduklarını ilettiler. Bizler de ekibimizle gerekli fikir alışverişini yaptıktan sonra projeye dahil olduk. Etkinlik sonunda hekimlerimizden Doç.Dr.Yasemin IŞIK BALCI ve Op.Dr.Afra KARAVELİOĞLU’na birçok aile soru sorarak bilgi sahibi oldu. Projeyi hayata geçiren, projede yer alan tüm kişi, kurum ve kuruluşlara Tekden Ailesi olarak teşekkür eder ve başarılar dilerim.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER