banner346
banner19

ZAYIFLAMADA SORUN MU YAŞIYORSUNUZ?

Uyurken yağ yakmanızı ve kilo vermenizi sağlayacak tarif

ZAYIFLAMADA SORUN MU YAŞIYORSUNUZ?
banner20
banner243

Uyurken bile yağ yakan yiyecekleri listenize alın. Bir yandan dinlenip bir yandan da yağlarınızdan kurtulmaya ne dersiniz? Bir yandan dinlenip bir yandan da yağlarınızdan kurtulmaya ne dersiniz? Maydanoz suyu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

 İşte uyurken kilo vermenizi sağlayacak maydanoz suyu tarifi…

Maydanoz vücudunuzdaki ödemi hızlı bir şekilde atmanıza yardımcı olur. Bunların dışında maydanoz suyu, böbrek taşı ve diğer sindirim sistemi hastalıklarına da iyi gelmektedir. Aynı zamanda maydanoz suyu, yağ yakıcı özelliği karaciğer yağlanmasını iyileştirmesi ve cildi gençleştirmesi açısından da oldukça etkilidir.

 Maydanoz suyunun siz uyurken yağ yakıcı etkisini göstermesini istiyorsanız uyumadan 2 saat önce hiçbir şey tüketmemeniz gerekir.

 Aç karnına içeceğiniz bir bardak maydanoz suyu, siz uyurkende kilo vermenizi ve yağlarınızın hızlı bir şekilde yakılmasını sağlatacaktır. Maydanoz suyunun nasıl hazırlandığını merak etmeye başladıysanız hemen açıklayalım… Boş bir çelik tencere içerisine yaklaşım 3 bardak su koyun. Daha sonra maydanozları sapları ile beraber tencerenin içerisine koyun ve kısık ateşte 2-3 dk kadar kaynatın.

Kaynatıktan sonra maydanozları, 10 dk demlenmeye bırakın. Hazırlamış olduğunuz maydanoz suyunu ılıdıktan sonra öğünlerinizde bir saat önce içebilirsiniz. Bu karışımı gece yatmadan bir saat önce içen kişiler yağ yakıcı etkisinin olduğunu belirtiyorlar. Herhangi bir yan etkisine karşı, kullanmadan önce bir uzmana danışabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER