banner346
banner19

Başkan Özbaş Ve Ekibi Ellerinde Çiçeklerle Yollara Düştü

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ekibi ile birlikte sokakta karşılaştığı 65 yaş ve üzeri annelerin Anneler Günü’nü kutlayarak çiçek verdi. Daha sonra ilçede yaşayan şehit annelerini ziyaret ederek günlerini kutladı.

Başkan Özbaş Ve Ekibi Ellerinde Çiçeklerle Yollara Düştü

Denizli Haber - Sarayköy Belediyesi’nden Anneler Günü mesaisi. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan yasağın ardından 4 saatliğine sokağa çıkma izni verilen 65 yaş üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların Anneler Günü’nü kutladı. Belediye ekibi ile birlikte sokak sokak gezen Başkan Özbaş, hava almak için dışarıya çıkan 65 yaş üstü annelerin gününü kutlayarak çiçek verdi. Başkan Özbaş’ı karşılarında gören 65 yaş üstü anneler, çok mutlu olduklarını ifade ederek, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a teşekkür etti. Başkan Özbaş, program devamında Sarayköylü şehitler Berkant Kahraman, Muhammet Ören ve İhsan Önder’in annelerini ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı.

VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU ANNELER GÜNÜ SÜRPRİZİ

Sarayköy Vefa Sosyal Destek Grubu’nda görevli belediye ekipleri ise çağrı merkezini arayan annelere sürpriz yaptı. Çağrı merkezine gelen talepleri evlere götüren ekipler karşılarına çıkan annelere çiçek vererek Anneler Günü’nü kutladı.

Tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Belediye Başkanı Özbaş, “ 2014 yılından bu yana kıymetli annelerimiz ile bu özel günü farklı etkinliklerle onlara yakışır şekilde geçiriyorduk. Ancak bu yıl görülen koronavirüs salgını sebebiyle daha sade geçiriyoruz. Sağlık her zaman önemli… Bu zor zamanların üstesinden geldikten sonra Anneler Günü’nü yine eski canlılığında, annelerimize yakışır şekilde kutlayamaya devam edeceğiz. Bugünde 65 yaş üstü annelerimizde dışarıya çıktılar. Hem onların gönlünü aldık hem de şehit annelerimizi ziyaret ederek onların yanında olmaya çalıştık” dedi.

Başkan Özbaş, “Aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin kıymetli anneleri başta olmak üzere; hayatını evlatlarına adayan, şefkatin ve merhametin ete kemiğe bürünmüş hali canımız annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2020, 17:29

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER