banner346
banner19

Denizli’de Market Çalışanında Korona Çıktı

Korona virüs vakalarının artarak devam ettiği son günlerde Sarayköy ilçesi de en çok karantina sayısına ulaşan ilçeler arasında yer alıyor. Son karantina haberi ise ilçede bulunan bir marketten geldi. Market personeli görevliler tarafından karantinaya alındı.

Denizli’de Market Çalışanında Korona Çıktı
banner20
banner243

Vakaların 1700’lerde seyrettiği ve her geçen gün arttığı son günlerde Sarayköy ilçesi Acıpayam, Çivril ve Çardak ilçeleri ile beraber en çok vaka ve karantina sayısına ulaşan ilçeler arasında yer alıyor. İlçede yüzden fazla vatandaşın karantinada olduğu öğrenilirken son karantina haberi ilçe merkezinde bulunan zincir marketin şubesinde çalışan bir görevliden geldi. Şehit Astsubay Ömer Halis Demir Caddesi üzerinde bulunan zincir markette çalışan bir kişi görevliler tarafından karantinaya alındı.

ERTESİ GÜN KİMSEDE MASKE YOKTU

Karantina olayının ardından markete giden saraykoy.com.tr muhabirleri alınan önlemleri gözlemlemek istedi. Fakat bir gün önce karantinaya alınan mesai arkadaşlarından ders çıkarmayan market görevlilerinin maske konusundaki yasağa uymayarak maskeyi ağızlarına değil de kol ve çenelerine taktığını gözlemledi.

Kaynak saraykoy.com.tr

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 21:02

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fahrettinakpınar
Fahrettinakpınar - 9 ay Önce

Lütfen.mahke.takmayan.kardeşlerim.maskenizetakın.Allahrızası.için.başkabirine.bulaştırmaya.hakkımız.yok.eğer.ekonomiye.ve.devlete.millete.halkına.ve.evlstlarına.ailene.seviyorsan.takın.lütfen.rica.ediyorum

SIRADAKİ HABER