banner346
banner19

EVİN KÜÇÜK ÇOCUĞU İSTEDİ SARAYKÖY BELEDİYESİ YAPTI

Evin küçük çocuğu istedi, Sarayköy Belediyesi Evde Temizlik Hizmeti kolları sıvadı

EVİN KÜÇÜK ÇOCUĞU İSTEDİ SARAYKÖY BELEDİYESİ YAPTI
banner20
banner243

HAMUR YOĞURDULAR, SARMA SARDILAR, YEMEK PİŞİRDİLER

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın önemsediği projelerden birisi olan Evde Temizlik Hizmeti ekipleri hizmette sınır tanımadı. Bala Mahallesi’nde gittikleri evin temizliğini yapan ekipler evin küçük çocuğunun isteği üzerine önce sarma sardı, sonra yemek pişirdi. Ekipler, bu kadar da kalmayıp hamur yoğurup ekmek yaptı.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın önemsediği hizmetlerden birisi olan Evde Temizlik Hizmeti yaşlı, engelli, kimsesiz ve bakıma muhtaç vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet veriyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Evde Temizlik Hizmeti ekipleri Bala Mahallesi’nde temizliğe gittikleri evde hizmette sınır tanımadı, takdir topladı.

50 yaşındaki babasıyla birlikte kalan 6. Sınıf öğrencisi M.T Evde Temizlik Hizmeti ekiplerinden sevdiği birkaç yemeği ve yufka istedi.

Ekipler, küçük çocuğun isteğini geri çevirmedi, kolları sıvadı. Önce sarma sardılar, yemek pişirdiler. Ardında evin bahçesinde ateş yaktılar, hamur yoğurup ekmek yaparak küçük çocuğun isteğini yerine getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2018, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER