Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in  ilçeye kazandırdığı spor yatırımlarından Gençlik Merkezi, inşaatı tamamlanarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne devredildi.  Bilgisayar, Müzik, Akıl Oyunları gibi atölyelerin yer aldığı Gençlik Merkezi’nin aralık ayında hizmete gireceği belirtildi. Emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Şevik, “Gençlik Merkezi, Buldan’ımıza hayırlı olsun” dedi

Denizli Haber - Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’n girişimleriyle ilçeye kazandırılan Gençlik Merkezi, inşaatı tamamlanarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne devredildi.   Buldan Belediyesi Başkanlık Makımında gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Geren, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü teknik personeli Selim Tekin ve Sinan Tekin, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Mustak, Belediye Fen İşleri Müdürü Adil Cabaroğlu katıldı. Bilgisayar, müzik, akıl oyunları gibi atölyelerin yanı sıra çeşitli kursların açılabileceği sınıfların da yer aldığı Gençlik Merkezi’ni zamanında tamamlayarak devrettiklerini belirten Başkan Şevik, “ Spor Toto Daire Başkanlığı ile imzaladığımız protokol kapsamında ihalesi belediyemizde gerçekleştirilen Gençlik Merkezi inşaatını tamamladık.  Çevre düzenlemesi de belediyemizce yapılan Gençlik Merkezi’ni Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne devrettik. Buldan’ımıza ve gençlerimize hayırlı olsun” dedi.

Buldan’da Kızılay Butik törenle açıldı! Buldan’da Kızılay Butik törenle açıldı!

Gençlik merkezinin iç teçhizatının da kısa sürede tamamlanarak aralık ayında hizmete gireceğini belirten Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Geren, “Gençlik Merkezi’nde çeşitli atölyeler ve yabancı dil kurslarından öğrencilerin sınavlara hazırlanması için açılacak kurslarla ilgili sınıflar yer alacak. Ayrıca bilgisayar, müzik akıl oyunları atölyeleri yer alıyor. Ben emeği geçenlere teşekkür ederim” diye konuştu.