Denizli Haber - Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ilçe genelinde incelemelerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Mahalle ziyaretleri kapsamında Derbent ve Hasanbeyler Mahallesi’ne giderek vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinleyen Başkan Şevik’e MHP İlçe Başkanı İbrahim Aksüt, BBP İlçe Başkanı Fevzi Mercan ve belediye birim amirleri eşlik etti.

Yağış sonrası kayganlaşan yolda 5 araç birbirine girdi Yağış sonrası kayganlaşan yolda 5 araç birbirine girdi

İlk olarak Derbent Mahallesine giderek,  Muhtarı Yaşar Öz ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Şevik, mahallenin sorunlarını ve eksikliklerini yerinde tespit etti. Muhtar ve vatandaşların sosyal tesis talebi üzerine ekiplerine talimat veren Başkan Şevik, “Her mahallemize bir sosyal tesis yapıyoruz. Dün Derbent Mahallemize giderek yer tespitinde bulunduk.  Bugün ise ekiplerimiz alana girdi. Sosyal Tesis  yapacağımız alanda teraslama çalışmasını tamamladık. En kısa zamanda zemin betonu atılarak diğer 13 mahallemizle birlikte Derbent Mahallemizde sosyal tesis ve aşevine kavuşacak. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

“TEŞEKKÜRLER BAŞKAN”

Mahalle Muhtarı Yaşar Öz, “bir gün önce mahallemize ziyaret eden Belediye Başkanımız Mustafa Şevik, bugün sosyal tesis çalışmalarına başladı. Kendisine teşekkür ederiz” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Başkan Şevik ve beraberindekiler daha sonra Hasanbeyler Mahallesine geçerek, belediye çalışmalarını yerinde inceledi.