banner19

2 LİDER DENİZLİ’YE GELİYOR, PROGRAM BELLİ OLDU

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

2 LİDER DENİZLİ’YE GELİYOR, PROGRAM BELLİ OLDU
banner20
banner10

Denizli’de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun prograamı belli oldu. Liderler, 6 Mart Çarşamba günü saat 17’de 29 Ekim Bulvarı üzerinde miting düzenleyecek.31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Millet İttifakı kapsamında Büyükşehir Belediye Başkan adayının İYİ Parti’den çıktığı Denizli, ittifakın taraflarını ağırlamaya hazırlanıyor. Bu kapsamda İYİ Parti Lideri Meral Akşener ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’ye geliyor. İki lider, yerel seçimler öncesi birlikte miting yapacak.


PROGRAM BELLİ OLDU
Yerel seçim çalışması kapsamında iki liderin ortak miting programı belli oldu. Buna göre Kılıçdaroğlu ve Akşener, 6 Mart Çarşamba günü saat 17’de 29 Ekim Bulvarında Denizlili vatandaşlarla buluşacak. Ortak miting öncesi Akşener’in aynı günün sabahında Tavas’ta ve Kale’de partisinin adaylarının seçim ofisini açması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2019, 13:39

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
....
.... - 3 ay Önce

hangi yüzü nuz ile geliyorsunuz pkk mi yoksa fetomu sizin kaç yüzünü z var bilemiyoruz ki
bundan dolayı vatan hainler hangi yüzsuzluk ile geliyorsunuz

Ali Avşar
Ali Avşar - 3 ay Önce

Cehennemin dibine gelsinler hdp nin ortakları

Harbiii
Harbiii - 3 ay Önce

CHP Atatürk'ün partisi..... acaba atatürk CHP ' nin başında olsa böyle koalisyonlara girip seçim kazanmak için küçük düşünerek hareket edermiydi diye düşünmeden edemiyorum..... Şahsi kanaatim REÎS' in alnından öperdi yaptığı liderlikten ve dik durduğundan... saygılarımla .. herkesesi aklı-selim olmaya davet ediyorum

SIRADAKİ HABER

banner15

banner11