banner346
banner19

AKŞENER DENİZLİ'YE GELİYOR

denizli haber / pamukkale haber / AKŞENER DENİZLİ'YE GELİYOR

AKŞENER DENİZLİ'YE GELİYOR
banner20
banner243

Denizli MHP il teşkilatının kapatılması üzerine, MHP Başkan adayı Meral Akşener ilk ziyaretini 25 Şubat Perşembe günü kapatılan  teşkilata yapacak.

Meral Akşener, olağanüstü kongrenin toplanabilmesi için imza veren ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından kapatılan Denizli teşkilatını ziyaret edecek.

MHP'de olağanüstü kongrenin toplanabilmesi için imza veren il ve ilçe başkanlıklarının genel merkez tarafından kapatılması üzerine harekete geçen Meral Akşener, ilk ziyaretini 25 Şubat Perşembe günü Denizli'ye yapacak. Kongre için imza verdikten sonra disipline sevk edilen Yasin Öztürk'ün ev sahipliğinde gerçekleşecek ziyarette Akşener, partililerle bir araya gelecek.

MHP'DE 8 İLDE TEŞKİLAT DEPREMİ

Olağanüstü kongre toplanabilmesi için imza veren üst kurul delegeleri, MHP eski milletvekilleri, il ve ilçe başkanları, ocak başkanları, yönetim kurulu ve parti üyeleri tarafından Denizli il sınırında karşılanacak Meral Akşener, EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde Denizli halkı ile buluşacak. Olağanüstü kongre talebi ile çalışmalarını sürdüren Akşener'in Cuma günü Uşak'a hareket etmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER