banner346
banner19

'Birlik ve beraberliğimizin güçlendiği bir yıl olsun'

denizli haber , pamukkalehaber.com, “Birlik ve beraberliğimizin güçlendiği bir yıl olsun”

'Birlik ve beraberliğimizin güçlendiği bir yıl olsun'
banner20
banner243

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, 2016 yılının birlik ve beraberliğimizin güçlendiği bir yıl olması dileğinde bulundu.  

MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, acı ve gözyaşlarıyla karşıladığımız yeni bir yıla girerken yeni yılda anaların feryatlarının duyulmaması temennisinde bulundu.  Garip, ülkemizi saran terör çemberinin acısını yaşadıklarını belirterek, “Şehitlerimizin ardından anaların feryatları, minicik yavruların gözyaşları ve hıçkırıklarının karıştığı yeni bir yıl asla Türk milletinin kaderi olmamalıdır” dedi.

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Garip,  Türkiye’nin acı ve hüzünle dolu bir yılı daha geride bıraktığını belirterek şunları söyledi: “Acı, hüzün ve gözyaşı dolu bir yılı daha geride bırakarak yeni bir yıla ulaşmış bulunmaktayız. Dileğimiz yeni yılda ümitler hüsrana uğramasın. Sarsılan kardeşlik bağlarımız kuvvetlensin. Kavga ve kaosun yaygınlaştığı bir Türkiye’nin yerine milli birlik ve beraberliği güçlendiği bir ülke istiyoruz. Kaybolan ve heba edilen yılların acısını çıkaracağımız günler görmek en büyük arzumuz ve dileğimizdir. Ne acıdır ki; bölücü vatan hainlerine verilen cesaretlerle Güneydoğumuzdan her gün şehit cenazeleri geliyor. Aziz ülkemizi saran terör çemberinin büyük acısını hemen her gün yaşıyoruz. Temennimiz, şehitlerimizin ardından anaların feryatları, minicik yavruların gözyaşları ve hıçkırıklarının karıştığı yeni bir yıl olmamasıdır. Bu acılar Türk milletinin kaderi olmamalıdır.”

Garip,  mesajının sonunda yeni yılın tüm olumsuzluklara çare olması temennisinde bulunarak şöyle dedi: “Büyük umutlarla karşıladığımız 2016 yılının kanayan tüm yaralara, masum insanların gözyaşlarına çare olmasını, başta Türk ve İslam dünyası olmak üzere bütün insanlığa hak, adalet ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Denizlili  hemşehrilerimize tüm güzellikleriyle yaşayacakları huzur, refah ve mutluluk dolu nice yıllar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2015, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER