banner346
banner19

MHP'DE SULAR DURULMUYOR

denizli haber / pamukkale haber / MHP'DE SULAR DURULMUYOR

MHP'DE SULAR DURULMUYOR
banner20
banner243

Denizli İl Teşkilatının, MHP Genel Merkezi tarafından muhalif olduğu gerekçesi ile görevden alınan İl Başkanı Yasin Öztürk ve kapatılan teşkilatın yankıları sürüyor.

Alınan karar sonrası bir araya gelen 15 İlçe Başkanı olayı tasvip etmediklerini ama Milliyetçi Hareket Partisi’nin emrinde olduklarını bir bildiriyle duyurdular.

Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Akgün, Merkezefendi İlçe Başanı Fatih Coşkun, Acıpayam İlçe Başkanı Selahattn Sökmen, Çivril İlçe Başkanı Bayram Gümüş, Babadağ İlçe Başkanı Ramazan Ayaydın, Baklan İlçe Başkanı Bakir Dağ, Bekilli ilçe Başkanı Kemal Karaman, Buldan İlçe Başkanı Mehmet Tuğrul, Bozkurt İlçe Başkanı Meral Kocaman, Honaz İlçe Başkanı Sezai Arıkan, Beyağaç İlçe Başkanı Adil Kaçar, Serinhisar İlçe Başkanı Mehmet Averi, Güney İlçe Başkanı Günay Dikici ve Kale ilçe Başkanı Beyti Tınş’ın yapılan bildiriye imza attı.

15 İlçe Başkanı yaptıkları yazılı ve imzalı bildiri de, ’47 yıllık Milliyetçi, Ülkücü Hareketin Denizli İli özelinde daha önce görülmemiş bir şekilde İl Teşkilatımızın kapatılması ve hiçbir İlçe Başkanımızın görüşü alınmadan yeni İl Başkanımızın atanması tarafımızca tasvip edilmemiştir. İş bu bildiri ile ne görevden alınan İl Başkanının, ne de yeni atanan İl Başkanının şahsı ile ilgili değildir. Bu bildiride imzası bulunan tüm İlçe Başkanları görevinin başında ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin emrindedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur’ denildi.  

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2016, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER