banner346
banner19

3 Denizlili Milli Takımda 

3 Denizlili Milli Takımda 

3 Denizlili Milli Takımda 

Ordu’da gerçekleşen ve üç gün süren Judo Ümitler Türkiye Şampiyonası sonunda Denizli’den 3 sporcu dereceye girerek milli takıma adını yazdırmayı başardı. 

PAMUKKALEHABER
Ordu’da yapılan Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası müthiş mücadeleye sahne oldu. Recep Kara Spor Salonunda üç ayrı tatamide yapılan 62 ilden 482 erkek, 333 bayan toplam 815 sporcu, dereceye girmek için kıyasıya mücadele sergiledi.

DENİZLİ’DEN 3 SPORCU MİLLİ TAKIMDA
Şampiyonada Denizli Büyükşehir Belediye Judo takımı başarılı maçlar çıkardı. Erkekler 73 kg’da yarışan Murat Gencer Türkiye üçüncüsü oldu. 70 kg’da Nazan Gürkan Türkiye beşincisi, 63 kg’da bir başka bayan sporcumuz Elif Nur Çerçi ise Türkiye yedincisi oldu. Elde edilen bu sonuçların ardından üç sporcu ümitler mili takıma seçilmenin mutluluğunu yaşadı. Yarışmaların ardından dereceye giren sporculara Federasyon Başkanı Szer Huysuz’un da katıldığı ödül töreni ile madalyaları verildi. Milli takım kampı için Şubat ayının ortalarında kampa katılacak olan milliler, Mart ayında ki Nazmi Canca Avrupa Kupasına hazırlanacak. 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2017, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER