banner19

ANTRENÖR ADAYLARI WELLNESS KURSUNDA TER DÖKTÜ

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

ANTRENÖR ADAYLARI WELLNESS KURSUNDA TER DÖKTÜ
banner20

10-21 Eylül tarihlerinde Denizli’de Wellness 1. Kademe Antrenör kursu düzenlendi. Çalışmaları yerinde ziyaret eden Gençlik Ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu antrenör adaylarına ‘sporun geleceğine sizler ışık tutacaksınız’ dedi.

 

Herkes İçin Spor Federasyonu 10-21 Eylül 2018 tarihleri arsında Denizli’de Wellness 1. Kademe antrenör kursu düzenledi. Pamukkale Üniversitesinin ev sahipliği yaptığı kursa 30 aday antrenör katıldı. Kısaca ‘esenlik’ anlamına gelen Wellness sağlıklı yaşam yolunu toplumlara sunmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda Atrenörler yetiştirip topluma kazandırmak isteyen Herkes İçin Spor Federasyonu Denizli’de antrenör kursu açarak çalışmalarına devam ediyor. Kurs sonucunda başarılı olan aday antrenörler Wellness eğitmeni olarak çalışabilecek.

Bu anlamlı kursu ziyaret eden Gençlik Ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu Sporun öneminden ve toplumun spora ne kadar çok ihtiyaç duyduğuna değindi. Toplum olarak ne kadar çok sporla içi içe yaşarsak o kadar çok sağlıklı kalırız diyerek antrenör adaylarına mesajlar verdi. Antrenör adaylarının sorularını cevaplayan İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ‘sporun geleceğine sizler ışık tutacaksınız’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2018, 01:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14