banner346
banner19

BAŞKAN KUPAYI ALDI

2017-2018 Futbol Sezonunda 9 Hafta süren Denizli 1. Amatör Küme Play-off mücadelesi sonunda başarılı olan ve Süper Amatör Lig’e çıkan Çamelispor şampiyonluk kupasını aldı. Çamelispor Yönetimi…

BAŞKAN KUPAYI ALDI
banner20
banner243

Başkan Arslan Yönetimle birlikte coşkularına ortak oldu

Sezon başından beri Çamelispor’a maddi manevi desteklerini esirgemeyen Başkan Arslan ‘a şampiyonluktan dolayı mutluluk duyduğunu ve Çamelispor’un gelecek sezonlarda daha iyi yerlerde olması için çalışmaya devam edeceklerini söyledi..Çamelispor Yönetimi Çamelispora her zaman desteğinden dolayı Başkan Arslan’a teşekkür etti.

"EMEK VARSA BAŞARI VAR"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve tüm takımı ve yönetimi başarılarından dolayı tebrik eden Arslan Kupanın makama çok yakıştığını söyleyen Tüm spor dallarına gereken ilgi ve desteği imkanlar dahilinde sunmaya gayret gösterdiğini belirterek, "Şampiyonada güzel maçlar ortaya koyan sporcularımızı tebrik ediyorum. Sonuçlar hakkında bizleri sürekli bilgilendirdiniz ve bizlere heyecanlı dakikalar yaşattınız. Bu kupanın ilçemize gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, sporcularımızı tekrar tekrar kutluyorum" dedi Çamelisporu daha üst liglerde, Futbolcularımızı profesyonel kulüplerde görmek bizlere gurur verir. İnanıyorum ki Emek varsa başarı da vardır dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 21:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER