banner346
banner19

Başkan Uz “Denizlispor’a gösterilen ilgi bizi mutlu etti”

Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Denizli’de düzenlediği etkinlikte Denizlispor’a gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Başkan Uz “Denizlispor’a gösterilen ilgi bizi mutlu etti”
banner20
banner243

Denizli Haber - MHP’nin ‘Adım Adım 2023, İl İl Anadolu’ temalı Denizli programına Çal Belediye Başkanı ve Altaş Denizlispor Başkan Yardımcısı Fethi Akcan ile birlikte davetli olarak katıldıklarını belirten başkan Mehmet Uz, “Bizim de bir siyasi kimliğimiz var ancak konu Denizlispor olunca siyasi kimliğimizi bir kenara bırakıp önce Denizlispor diyoruz. Düzenlenen etkinlikte TBMM Grup Başkanvekili Sayın Erkan Akçay, MHP Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyeleri Deniz Depboylu, Ali Uçak, Mehmet Ödevli, Burak Pehlivan, Oğuz Akarfırat ve Mustafa Aksoy ile bir araya gelme imkanı bulduk. Kulübümüze desteklerini hiç esirgemeyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan’ın da katıldığı etkinlikte siyaset kadar Denizlispor’umuzu da konuştuk. TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Milletvekili Sayın Ayşe Sibel Ersoy ve MYK üyelerine üzerlerinde ismi yazılı 20 numaralı formalarını hediye ederek onların da Denizlispor taraftarı olmasını sağladık. Altaş Denizlispor Kulübü olarak çalışmalarımız ve hedeflerimiz hakkında kendilerine bilgi verdik. Misafirlerimiz bize başarılar dileyerek her zaman desteğe hazır olduklarını ifade ettiler” dedi.

Altaş Denizlispor’un siyaset üstü bir kimliğe sahip olduğunu ifade eden Mehmet Uz, “Göreve geldiğimiz günden itibaren siyasi parti veya siyasi görüş ayırımı yapmadan ya ziyaretlerde bulunuyor ya da biz misafir oluyoruz. Bundan önce de değişik siyasi partilerin genel başkanlarından tutun, milletvekili, belediye başkanı veya il başkanlarını ziyaret ettik veya biz giderek bilgilendirmelerde bulunduk. Hiçbir zaman siyaseti kulübümüz içerisine sokmadık. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum. Denizlispor Kulübü ‘Ben Denizlisporluyum’ diyen herkesindir. Biz de hizmet için göreve geldik. Bu yüzden bulunduğumuz her ortamda bizim için ilk gündem maddesi hep Denizlispor’dur. MHP Heyeti ve partililerin katıldığı etkinlikte de verilen destek bize büyük moral vermiş, çalışmalarımıza güç katmıştır.  Kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2021, 11:23

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER