banner346
banner19

Çal İle Çal Karası El Ele

Çal İle Çal Karası El Ele

Çal İle Çal Karası El Ele
banner20
banner243

Sezona Denizli Süper Amatör Ligi’nde şampiyonluk parolası ile hazırlanan Çal Belediyespor, kamp çalışmalarını Çal’da sürdürüyor.

Çal Karası Üzümü’nün isminden esinlenerek, futbol takımına da Çal Karası ismini veren Çallılar, yeni sezonda da şampiyonluk bekliyor. Çal Belediyespor’un Onursal Başkanı Belediye Başkanı Fethi Akcan, Çal’da kamp yapan takım ile Çal yöresi insanlarının büyük bir dayanışma içinde olduğunu söyledi. Futbol takımına mahallelerde futbolseverlerin yemekler verdiğini söyleyen Akcan, “Son olarak Süller mahallemizde futbol takımımıza yemek verildi. Halkımız ile futbolcularımı, teknik heyetimiz gayet iyi kaynaştı. Zaten bizim de amacımız, Çal’ın en önemli tanıtım ve temsil değerlerinden olan futbol takımımızı büyük Çal Ailesi’nin en önemli parçası yapmaktı. Bu yolda önemli adımlar attık” dedi.

 2.Amatör ve 1.Amatör kümelerde iki sezondur namağlup şampiyon olan Çal Belediyespor’un 25 Temmuz’da Çal’da başlayan kampı 16 Ağustos’ta sona erecek. Yeni sezon öncesi 12 önemli transfer yapan Çal Belediyespor, ikinci etap kamp çalışmasını Burdur Tefenni’deki yaylada yapacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14