banner346
banner19

Denizli Futbol Tarihi sergilenecek

Denizli haber/pamukkalehaber.com/Denizli Futbol Tarihi sergilenecek

Denizli Futbol Tarihi sergilenecek
banner20
banner243

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD), 50. yılını ülke genelindeki şubelerinde çeşitli etkinliklerle kutluyor. Denizli Futbol Antrenörleri Derneği de daha önce şehrin futboluna hizmet etmiş duayenlerin arşivlerinde bulunan fotoğrafları derleyerek bir sergi ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.


Türkiye Futbolunda 50 yıllık bir geçmişe sahip Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği, 50 yılını ülke genelindeki şubeleriyle kutluyor. İnanç Toker, Av. Çetin Şahan, Ali Uğur Tezel, Fahri Ergür, Ali Rıza Kirişçi, Dündar Göçgün, Prof. Dr. Önder Göçgün, İlhan Göbekçi, Mehmet İbanoğlu, Şeref Varol, Osman Esen, Türkay Arkadaş gibi birçok sporcunun eski fotoğraflarının yer alacağı sergi, Forum Çamlık’ta 10 Haziran 2015 Çarşamba günü saat 18.00’de açılacak.

TÜFAD Denizli Başkanı Bülent Fil, “Tüm sporseverleri bu özel etkinliğe davet ediyoruz. Denizli futbolunda bir farkındalık oluşturma ve gelecekte daha güçlü bir Denizli futbolu için biz de dernek olarak bir katkı koymak adına antrenör arkadaşlarımızla çalışıyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2015, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14