banner19

Denizlispor'da Kombine Fiyatları Belli Oldu

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

Denizlispor'da Kombine Fiyatları Belli Oldu
banner20

2019-2020 futbol sezonunda Süper Lig’de oynayacak olan Kulübümüz, kombine bilet satışları için tüm hazırlıklarını tamamladı. Satış izin yetkisi için yapılan çalışmalar PASO şirketine iletilmiş olup PASO izni beklenmektedir.

PASO yetkililerince yapılan görüşmede 21 Haziran Cuma günü satışların başlayacağı tarafımıza iletilmiştir. Gecikme sebebi ise yeni yapılan tadilat yerlerinin sisteme giriş ilaveleridir.

Yönetim Kurulumuzun tarafından 2019-2020 sezonu kombine bilet fiyatları belirlendi. Bilet fiyatları belirlenirken, stadyum kapasitesinde yapılacak olan artış da göz önünde bulunduruldu. Bilet fiyatları ile ilgili bilgi veren Kulübümüz Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çetin, “2018-2019 sezonunda ‘O Sene Bu Sene’ dedik ve dediğimizi yaptık. Denizlililerin desteğinden güç aldık. 2019-2020 sezonunda da ilk 5’te yer almayı hedefliyoruz. Bunu da yine taraftarımızın, iş adamlarımızın, sanayicilerimizin, bu şehre gönül verenlerin desteği ile başaracağız. Bu sezon için“Bir Kombine De Sen Al Takımına Destek Ol” diyoruz. Bilindiği gibi stadyumda tadilat çalışmalarına başladık. 15 bin kişi olan kapasitemizi 3 bin 200 kişi daha arttıracağız. Yönetim Kurulumuz ile taraftarlarımızın taleplerini de göz önünde bulundurarak kombine bilet fiyatlarını belirledik. “Bir Kombine De Sen Al Takımına Destek Ol” sloganı ile satışa sunulan biletlerimizin taraftarlarımızdan yoğun ilgi göreceğinden hiçbir şüphemiz yoktur” dedi.

LOCALAR YAPILIYOR

Denizli Atatürk Bahçeşehir Stadyumunda yapılan tadilatlar kapsamında localar da yapılacağını açıklayan Başkanımız Ali Çetin, locaların yıllık 100 Bin Türk Lira olduğunu kaydetti. 14 adet loca olacağını belirten Ali Çetin, loca satışlarının da başladığını ifade etti.

Takımımızın 2019-2020 Spor Toto Süper Lig’de oynayacağı karşılaşmalar için kombine biletleri

Loca 100.000TL

B üst ve D üst Tribün 2.500.00 TL

A üst ve E üst tribün 1.500.00 TL

Maraton 900,00TL

Kale arkası 350,00TL’den satışa sunulacak.

(Not:  Kapalı alt, VIP ve Özel VIP tribünlerinin satışları, tadilat nedeni ile daha sonra açıklanacaktır)

PAMUKKALEHABER.COM

banner10
YORUM EKLE
YORUMLAR
denizli
denizli - 5 ay Önce

4 büyüklerin kombine fiyatlarıyla yarışmış. daha düşük tutulmalıydı.

DENİZLİ
DENİZLİ @denizli - 5 ay Önce

Yazıklar olsun gerçekten ya bu nedir daha ilk sene süperlig te bu fiyat nedir sonra diyeceklerki taraftar takımı desteklemiyor. herkesin bütçesi belli

SIRADAKİ HABER

banner15

banner14