Çarşamba, 23 Ocak 2019
.
9
Denizli
.
SPOR

DENİZLİSPOR'DA PATRON DEĞİŞTİ

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

DENİZLİSPOR'DA PATRON DEĞİŞTİ

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek sağlık sorunları nedeniyle görevi bırakma kararı aldığını açıkladı. Kulübün yeni Başkanı Ali Çetin oldu.

Denizlispor Yönetim Kurulu bugün Haluk Ulusoy Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına tüm yöneticiler eksiksiz katıldı.

Toplantıda görevi bıraktığını açıklayan Başkan Mustafa Üstek, "Kongre kararı alınırken iki sorun vardı. Birincisi maddi problemler, ikinci sağlık problemimdi. Parasal sorunu çözdük. Sonra tedavime başladım. Basit bir rahatsızlık değilmiş hastalığım. Geçen hafta yetkilerimi Başkan Yardımcısı Ali Çetin'e bıraktım. Gözüm arkada kalmadı. Tedavim uzayacağı için vekaleti asalete çevirelim dedik, bayrağı sen taşı dedik. O da kabul etti. Şimdi ben bırakıyorum ama bana ne zaman ihtiyaç olursa canımla kanımla yönetimimizin yanındayım. Yönetimimiz de yeni başkan olarak Ali Çetin'i seçiyor. O da bu bayrağı en yukarı taşımak için çalışacaktır" dedi.

Başkanlık koltuğunu devralan yeni Başkan Ali Çetin, bırakma kararı alan Üstek'e hizmetleri için teşekkür edip elini öptü. Mustafa Üstek'e çiçek ve plaket takdim eden yeni Başkan Ali Çetin, toplantıda yaptığı konuşmada, "Maddi krizler, transfer yasakları, icra dosyaları ve daha bir çok sorunla mücadele eden Başkanımız Mustafa Üstek sağlık sorunları nedeniyle görevi bırakmak durumunda kaldığını söyledi. Kendisinin bu kulüpte hakkı çok büyüktür. Kendisine verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Onun icraatleri anlatmakla bitmez ancak bugün takımımız bu durumdaysa Mustafa Üstek ve kurduğu güçlü yönetimin eseridir. Bu sene o sene. Bu yıl bu takım şampiyon. Bu bayrağı en yukarı taşımak için uğraşacağız. Mustafa Üstek'in hakkı parayla pulla ödenmez. Kendisine teşekkür ediyorum. Devraldığımız bayrağı hakkıyla taşıyacağız" dedi.

Mustafa Üstek daha sonra profesyonel futbol takımı, yöneticileri ve personelleri ile vedalaşarak görevi resmen yeni Başkan Ali Çetin'e devretti.

Etiketler:
adscode adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft

0.5959 sn / 3.64MB - 185