banner346
banner19

Deveciler: ‘Çıkışa Geçeceğiz’

Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler, kendi evlerinde oynadıkları Mamak Belediyespor karşısında şansız bir yenilgi aldıklarını söyledi. Deveciler, Pazar günü deplasmanda oynayacakları Bandırma maçında galibiyetten başka bir şey düşünmediklerini ifade etti.

Deveciler: ‘Çıkışa Geçeceğiz’

Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler, iyi bir takım olduklarını ve ligin çok uzun bir maraton olduğunu ve en kısa zamanda toparlanacaklarını söyledi. Başkan Deveciler, “Takım elinden gelen her şeyi yapıyor. Mamak Belediye mağlubiyetini artık geride bıraktık. Pazar günü deplasmanda oynayacağımız Bandırma Kırmızı maçını kazanarak taraftarımıza kendimizi affettireceğiz ve çıkışa geçeceğiz “dedi.

“LİG UZUN BİR MARATON”

Merkezefendi Belediyesi Basketbol Takımı’nda son oynanan Mamak Belediyespor maçında alınan mağlubiyet moralleri bozmadı. Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler, ligin uzun bir maraton olduğunu zaman zaman bu tip kayıpların yaşanabileceğini söyledi. Deveciler, “Bizim iyi bir takımım var. Takımımdaki oyuncularım iyi niyetinden şüphem asla yok. Ligde aldığımız üst üstte mağlubiyetlerden gereken dersimizi çıkardık. Pazar günü deplasmanda oynayacağımız Bandırma Kırmızı maçını kazanarak tekrardan çıkışa geçeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 11:48

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER