banner19

GENÇLİK SPOR’DA GÜNDEM YOĞUN

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

GENÇLİK SPOR’DA GÜNDEM YOĞUN
banner20
banner243

Projelerden, faaliyetlere yoğun bir gündemle toplanan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, bağlı birimleriyle değerlendirmelerde bulundu. Toplantıya başkanlık eden İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, il merkezi ve ilçelerde 19 Mayıs’ın 100. yıldönümüne yakışır coşkuda kutlanılması için hazırlıkların sürdüğünü kaydetti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın projelerini Denizli’de gençlerle buluşturan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, ilçe teşkilatları ve Gençlik Merkezi yetkilileriyle değerlendirme toplantısı yaptı. Hizmet binası toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ile şube ve ilçe müdürleri tam kadro katıldı.

PROJELER MASAYA YATIRILDI

Sportif Yetenek Taraması, Koşabiliyorken Koş Projesi, Okul Spor Faaliyetleri, Spor Tesislerinin 7/24 açık olması, Genç Gönüllüler Projesi, Gençlik Faaliyetleri, Geleneksel Çocuk Oyunları gibi gündem konularıyla yaklaşık üç saat süren toplantıda, mevcut durum ve ilerleyen zamanda yapılacak çalışmalar analiz edildi.

19 MAYIS’IN 100. YILDÖNÜMÜ HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Her yıl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün koordinesinde gerçekleşen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında bu sene 100. Yıldönümü heyecanı yaşanacak. Denizli Valiliği öncülüğünde paydaş kurumlarla yürütülen çalışmaların devam ettiği kaydedildi. Toplantıya başkanlık eden İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, il merkezi ve ilçelerde 19 Mayıs’ın 100. yıldönümüne yakışır coşkuda kutlanılması için ilçe müdürlerine talimat verdi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14