banner346
banner19

İbanoğlu’dan Denizlispor’a Yeni Sezon Mesajı

2020-2021 Futbol Sezonunu deplasmanda Göztepe maçı ile açacak Süper Lig temsilcisi Denizlispor’a, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu yeni sezonda başarılar diledi.

İbanoğlu’dan Denizlispor’a Yeni Sezon Mesajı
banner20
banner243

Denizli Haber - TFF Süper Lig’de bu hafta oynanacak karşılamalar ile yeni sezon başlayacak. Koronavirüs tedbirleriyle seyircisiz başlayacak 2020-2021 futbol sezonu öncesi bir mesaj yayınlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu; salgın tehdidinin en kısa zamanda son bulmasını dileyerek, dostluk, kardeşlik ve Fair Play'in ön plana çıkacağı ve sporseverlerin yeniden tribünde yerlerini alabileceği bir futbol sezonu olmasını diledi. 

“DENİZLİSPOR ŞEHRİN MARKA DEĞERİDİR”

Uzun yıllar sonra geçtiğimiz sezon Süper Lig’de yer alarak Denizlispor’un tecrübe kazandığını söyleyen İbanoğlu, camia olarak birlik ve beraberliğin yeni sezonda da artarak sürmesini diledi. Yeni sezonda güçlü bir kadro için gecesini gündüzüne katan başta Başkan Ali Çetin olmak üzere tüm yönetim kuruluna başarılar dileyen İbanoğlu, Denizlispor’un şehrin marka değeri olduğunu ve özlenen başarıların yeniden kazanılacağına inandığını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 13:14

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER