banner346
banner19

Kadın Voleybol Takımı’nda Hedef 2. Lig

Merkezefendi Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde kurulan Kadın Voleybol Takımı, Bölgesel Lig grup birincisi olarak finallere katılmaya hak kazandı.

Kadın Voleybol Takımı’nda Hedef 2. Lig
banner20

Bölgesel Lig’de oynadığı üç maçı da kazanan Merkezefendi’nin Sultanları, finalleri de kayıpsız geçerek adını bir üst lige yazdırmak istiyor. Türkiye Voleybol Federasyonu, Ocak ayında yapılacak olan finallerin hangi şehirde oynanacağını ise önümüzdeki günlerde açıklayacak.

Merkezefendi Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, finaller için çalışmalarını yoğun bir şekilde gerçekleştiriyor. Gruptan lider olarak çıkan kadın voleybol takımını tebrik eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Tamamı Denizlili gençlerimizden oluşan ve Denizlimizdeki küçük yaş grubu kızlara umut olan Merkezefendi Beledisi Kadın Voleybol Takımımız, Bölgesel Lig’de oynadığı üç maçı da kazanarak lider olarak gruptan çıktı. Bir üst ligde yer almak için finallerde de bu başarıyı sağlamamız gerekiyor. Merkezefendi’nin Sultanları, gerekli desteğin sağlanması halinde neler başarabileceklerini bir kez daha gösterdiler. Bölgesel Lig şampiyonu olan kızlarımızı yürekten tebrik ediyor, başarılarının artarak sürmesini diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 14:57

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER