banner19

MİNİK ELLER HENTBOL ŞENLİĞİ 6. KEZ

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

MİNİK ELLER HENTBOL ŞENLİĞİ 6. KEZ
banner20
banner243

Geleneksel olarak altı yıldır yapılan “Minik Eller Hentbol Şenliği” bu sene 10-14 Haziran tarihlerinde Göksel Erdoğan anısına gerçekleşecek.

Hentbol sporuna küçük yaşlarda başlamayı, çocuklarda spor kültürünü oluşturmayı ve sporu sevdirmeyi amaçlayan “Minik Eller Hentbol Şenliği” için hazırlıklar devam ediyor. 10–14 Haziran tarihlerinde Hasan Güngör Spor Salonunda yapılacak şenlik için okulların başvuru süreci başladı.

2008-2009-2010 DOĞUMLULAR YARIŞACAK

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Hentbol Federasyonu İl Temsilciliğinin koordinesinde her sene yapılan hentbol şenliğine bu yılda yüzlerce sporcunun katılması bekleniyor. Altıncısı düzenlenecek olan şenlikte 2008-2009-2010 doğumlu çocuklar sahada yer alacak. Maçlar yarı sahada 15’er dakikalık iki devre halinde oynanacak.

GÖKSEL ERDOĞAN ANISINA

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Hentbol İl Temsilcisi İsmail Başka, Haziran ayında planlanan Minik Eller Hentbol Şenliğinin, yıllarca Hentbol sporunun gelişmesi için özverili çalışmalarda bulunan ve yakalandığı amansız hastalığa yenik düşüp 2018 yılında aramızdan ayrılan Göksel Erdoğan anısına yapılacağını söyledi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14