banner346
banner19

Paralimpikçilere Bakan Kasapoğlu'dan Teşekkür Mektubu

Tokyo Olimpiyatlarında ülkemizi başarıyla temsil eden Denizlili Okçu Murat Turan ile Goalball Milli Sporcusu Şeyda Nur Kaplan’a Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından gönderilen teşekkür mektubunu İl Müdürü Ahmet İbanoğlu sporculara takdim etti. 

Paralimpikçilere Bakan Kasapoğlu'dan Teşekkür Mektubu
banner20
banner243

Denizli Haber - Tokyo Olimpiyatları geride kalırken Türkiye, hem olimpik hem de paralimpik oyunlarda toplam madalya sayısı bakımından tarihinin en başarılı organizasyonuna imza attı. Milli Takımlarda Denizli’den beş sporcu olimpiyatlarda ülkemizi temsil etti. O sporculardan Murat Turan ve Şeydanur Kaplan, Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret gerçekleştirdi.

MURAT TURAN “YENİ HEDEFLERLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUM”

Makaralı Yay Okçulukta Olimpiyat Beşincisi olan Milli Sporcu Murat Turan, olimpiyatlarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve madalya kazanmak için çok çalıştığını, son 16 turu çeyrek final sonunda beşinci olarak yarışmaları tamamladığını belirtti. İlk spora başladığı günlere değinen Milli Okçu, yıllar önce bir gün olimpiyatlara katılacağına olan inancının bugün gerçek olduğunu, şimdi yılmadan yeni hedefler için aynı inançla çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.

GOALBALL MİLLİ TAKIMI İÇİN HATIRA PULU BASILDI

Üst üste iki olimpiyatta şampiyon olarak müthiş bir başarıya imza atan Goalball Milli Takımının Denizlili Milli sporcusu Şeyda Nur Kaplan, Pamukkale Üniversitesinde yeni dönemle birlikte eğitimine başladı. Kasım ayında gerçekleşecek Avrupa Şampiyonası için Ekim ayında kampa gireceklerini kaydeden Kaplan, bireysel çalışmalarına devam ettiğini söyledi. PTT tarafından Goalball Milli Takımı için basılan hatıra pulu Milli Sporcu Şeyda Nur Kaplan’a verildi.

KASAPOĞLU’DAN TEŞEKKÜR MEKTUBU

 Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından olimpik ve paralimpik sporculara gönderilen teşekkür mektubunu, İl Müdürü Ahmet İbanoğlu her iki sporcuya takdim etti. Ayrıca Tokyo’da sporcuları biran olsun yalnız bırakmayan Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya ile görüntülü görüşen Milli Sporcular, Bakan Kasapoğlu’na teşekkürlerini sundu.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER