banner346
banner19

Sarayköy’de Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası düzenlendi

Sarayköy’de ev hanımları ve çalışan kadınların, düzenli fiziksel aktivite alışkınlığının kazandırılması amacıyla ‘Evinin Sultanları’  Voleybol Turnuvası düzenlendi. Turnuvada başarılı olan takımlara madalyaları verildi.

Sarayköy’de Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası düzenlendi
banner20
banner243

Denizli Haber - Gençlik ve Spor Bakanlığı projesi kapsamında Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Evinin Sultanları’  Voleybol Turnuvası düzenlendi. Turnuvaya 5 takım katıldı. Ev hanımları ve çalışan kadınların, düzenli fiziksel aktivite alışkınlığının kazandırılması amacıyla düzenlenen turnuva Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü spor salonunda gerçekleşti.

Turnuvanın final maçına Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Durmuş Cansever ve vatandaşlar katıldı. Final maçının ardından Salonun Sultanları birinci, Belediyenin Sultanları 2’inci, Gazi’nin Sultanları 3’üncü, Menderesin Sultanları 4’üncü, Sarayköy’ün Sultanları 5’inci oldu. Başarılı olan takımlara madalya verildi.

Konuşma yapan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansever, “Çalışan ve ev hanımı bayanlarımızı stresten uzaklaştırmak ve spora yöneltmek adına önemli bir projeyi gerçekleştirdik. Gençlerimizi spora yöneltirken yetişkinlerimizin de spor yapmasını önemsiyoruz. Her yaştan bireyin sporu hayatın bir parçası haline getirmesi gerekiyor. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası ilçedeki bayanlarımızdan yoğun ilgi gördü. Turnuvamıza destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

Turnuvaya katılan tüm takımları tebrik eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Sarayköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün öncülüğünde, farklı yaş grubu ve mesleklerden hanımefendilerin kurduğu takımların yarıştığı Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası'na katılan hemşehrilerimize madalyalarını takdim ettik. Sarayköylü kadınlarımız her işte olduğu gibi sporda da ne kadar başarılı olduklarını herkese bir kez daha gösterdi” diye konuştu. Konuşmaların ardından Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansever, spora ve sporcuya her zaman destek veren Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a madalya takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 13:30

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER