banner346
banner19

TAKIMINI YALNIZ BIRAKMA!

denizli haber / pamukkale haber / TAKIMINI YALNIZ BIRAKMA!

TAKIMINI YALNIZ BIRAKMA!
banner20
banner243

Denizlispor’un özellikle son yıllarda yaşadığı talihsizlikler ve yalnız bırakılmasının verdiği olumsuzlukların, bugün oynayacağı Giresunspor maçında son bulması için tüm Denizlililer bu maçta kenetlenecek.

Denizlispor geçmiş dönemlerde birçok başarıya imza atmış ve Türkiye Süper Lig’de başarıyla Denizli’yi temsil etmişti. Son yıllarda yaşanan olumsuz durumlar nedeniyle ve maddi sıkıntılardan dolayı takımda düşüşün yaşandığı şu günlerde Denizlispor’u yeniden ayağı kaldıracak yine Denizli halkı ve taraftarlardır.

Geçmişte yaşanmış taraftar gruplarının kavgaları, yönetimde yaşanan olumsuzlukları bir kenara bırakıp bugün Denizlispor için birlik ve beraberlik içinde olmak kaçınılmazdır. Bu yüzden kırgınlıklar ve anlaşmazlıkların bir an önce son bulması ve Denizlispor sevdalılarının Giresunspor maçı ve daha sonraki maçlarda takıma destek verilmesi hem Denizli’miz için hem de Denizlispor için manidar bir durumdur.

Denizlispor Yönetim Kurulu’nun almış olduğu karar ile maç bilet fiyatları 2 lira ve 5 lira olarak uygulamaya koyması Denizlispor sevenlerin ve futbol severlerine sunulmuş güzel bir imkandır.

Bugün saat 13:30  Atatürk Stadı’nda Denizlispor- Giresunspor maçına 7’den 77’ye tüm taraftarların destek vermesi, geçmiş yıllarda olduğu gibi stadı doldurup takıma destek verilmesi futbolculara büyük bir moral olacaktır.

Denizlispor Yönetim Kurulu’ nun ‘ Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz’ sloganı ile taraftarlara seslenerek bugünkü maçta yoğun kalabalığın olacağı bekleniyor. Haydi Denizli Maça… Siz Varsanız Biz Güçlüyüz, diyor Denizlispor, takımını yalnız bırakma ve ne büyük bir taraftar olduğunu göster herkese…

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2016, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER