Merkezefendi Belediyesi tarafından protokolü gerçekleştirilen Sümer Mahallesi’nde üst yapı çalışmaları başladı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sümer Mahallemizde üst yapı çalışmalarımıza başladık, ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Denizli Haber - Merkezefendi Belediyesi ilçenin birçok bölgesinde gerçekleştirdiği yol, kaldırım ve asfalt çalışmaları ile ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Yaşam standartlarını ve ulaşımda rahatlığı artırmak için çalışmalar gerçekleştiren Merkezefendi Belediyesi, alt yapısı tamamlanan Sümer Mahallesi’nde üst yapı çalışmalarına başladı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çalışmaların başladığı Sümer Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle beraber incelemelerde bulundu.

Sümer Mahallesi’ndeki çalışmalar kapsamında 60 bin metrekare parke taşı, 25 bin metre uzunluğunda bordür taşı döşemesi, 70 bin metrekare sıcak asfalt serimi ve 65 bin metrekare beton dökme işlemleri yapılacak.

seniz dogan

“YOLLAR GÜZEL VE TEMİZ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK”

Sümer Mahallesi’ndeki üst yapı çalışmalarını kısa sürede bitireceklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak ilçemizin birçok noktasında üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Sümer Mahallemizdeki çalışmalar ekiplerimiz tarafından titizlikle yürütülüyor. Yenilenecek olan yollarımızla beraber mahallemiz daha güzel ve temiz bir görünüme kavuşacak. Bunun yanı sıra vatandaşlarımıza konforlu ve rahat bir ulaşım imkanı sağlayacağız. İlçemizi daha da güzelleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Haftası’na Özel Etkinlik Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Haftası’na Özel Etkinlik

SÜMER MAHALLESİ’NDE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI (12)SÜMER MAHALLESİ’NDE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI (11)SÜMER MAHALLESİ’NDE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI (8)SÜMER MAHALLESİ’NDE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI (7)SÜMER MAHALLESİ’NDE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI (4)