banner346
banner19

Başkan İnamlık’tan 10 Kasım Mesajı

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümü olması dolayısıyla basın  mesajı  yayımladı.

Başkan İnamlık’tan 10 Kasım Mesajı

Denizli Haber - Başkan İnamlık mesajında şu sözlere yer vermiştir;  "Tarih boyunca şanlı zaferler yazan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ,hayatı boyunca sürdürdüğü bağımsızlık,özgürlük ve uygarlık mücadelesinde tüm gücünü  milletimize olan inancından ve güveninden almıştır.

Atatürk’ün sadece Ülkemiz için değil tüm dünya için örnek bir devlet adamı ve lider olduğunu vurgulayan Başkan İnamlık,Gazi Mustafa Kemal’in kurduğu ve bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet muhafaza etmek, Millet olarak Atatürk’e, O’nun fikirlerine ve eserlerine daima sahip çıkmak hepimizin vazifesidir.Türkiye’nin İstiklal ve İstikbaline ışık tutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirleri bizler de her zaman yaşayacak,bizlere emanet olarak bıraktığı milli değerlerimiz nesilden nesile aktarılacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı,rahmet ve minnetle  anıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 10:16

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER