banner317
banner19

En İyi Tanıtana 3 Bin TL

En İyi Tanıtana 3 Bin TL

En İyi Tanıtana 3 Bin TL
banner20
banner243

Tavas Belediyesi’nin düzenlediği  fotoğraf yarışmasının başvurusu  6 Ekim tarihinde sona erecek.

Tavas Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu, başvuruları altı aydır devam eden TFSF (Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu) onaylı ve ödüllü Tavas’ta Kültür, Yaşam, Mekan  ve Tavas’ta Tarım fotoğraf yarışmasının sonuçları 9 Ekim’de belirleniyor.

 

 Yarışmaya katılmak isteyen fotoğrafçıların 6 Ekim gecesine kadar fotoğraflarını sisteme yüklemeleri gerekmektedir. 1.’ye 3.000, 2.’ye 2.000, 3.’ye 1.000, ve Tavas’ta Tarım Özel Ödülü de 2.000 TL olan yarışmanın ayrıca mansiyon ve sergileme ödülleri de olacak.

Konu hakkında açıklama yapan Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Tavas’ımızın birbirinden güzel doğa harikalarını, mekanlarını, gelenek ve göreneklerini farklı karelerden bizlere sunacak yarışmamızda sona geldik. Bu Pazar günü farklı şehirlerden gelecek olan jüri üyesi değerli hocalarımız tarafsız bir şekilde yarışmanın sonuçlarını açıklayacaklar. Fotoğraflarını sisteme yüklemekte geç kalan arkadaşlarımız için TFSF ile birlikte Perşembe gecesine kadar başvuruları uzatma kararı aldık. Buradan tüm fotoğrafçıları ilçemize davet ediyorum. Gelin ve Tavas’ın güzelliklerini ölümsüzleştirin. Yarışmamızın şimdiden hayırlı olmasını diliyor ve tüm katılımcılara emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2016, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14