banner346
banner19

TAVAS YİNE YENİDEN 'DEVAM' DEDİ

TAVAS YİNE YENİDEN "DEVAM" DEDİ

TAVAS YİNE YENİDEN 'DEVAM' DEDİ
banner20
banner243

Ak Partinin Denizli'de en yüksek oyu aldığı ilçelerden biri olan Tavas, bu seçimde de "Reisle Yola Devam" diyerek zafere ulaştı. Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan'a %55.92, Milletvekilliğinde Adalet ve Kalkınma Partisi'ne %46.95 oy oranıyla Tavas bir kez daha 'Güçlü Türkiye, Güçlü Lider' ilkesiyle hareket etti.

Sonuçların açıklanmasıyla birlikte Tavas'ta zafer şarkıları çalmaya başladı ve Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol'a eşlik eden coşkulu bir kalabalık Tavas meydanında seçim zaferini kutladı.

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde vatandaşın hür iradesini sandığa yansıttığını belirten Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "Tüm Türkiye'de olduğu gibi, Tavas da Reisine sahip çıktı. Partisine sahip çıktı. Millet iradesinin erdem ve cesaretin sandıklara nasıl yansıdığını vatandaşımızın hür sesinde şu anda hissediyor ve duyuyoruz. Tavasımız 50 mahallesiyle birlikte tek ses, tek yürek oldu. Allah hepsinden razı olsun. Allah bu birliğimize ve dirliğimize zeval vermesin. Tavas'ta bu zaferi almamızı sağlayan başta Ekonomi Bakanımız Sayın Nihayet Zeybekci olmak üzere tüm Ak kadrolara ve gece gündüz demeden yanımızda kapı kapı dolaşarak insanlara Vakit Tavas Vakti diyen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER