banner346
banner19

Tavas’ta Mahalleler Yarışıyor

Tavas’ta mahalleler arasında gerçekleşecek futsal, voleybol, dart ve masa tenisi turnuvalarında geri sayım başladı. Futsal ile başlayacak turnuvalarda ilk düdük 3 Aralık Çarşamba günü çalacak.

Tavas’ta Mahalleler Yarışıyor
banner20

Tavas’ta 3 Aralık’ta başlayacak olan Mahalleler Ligi için start verildi. Futsal ve voleybol turnuvalarının teknik toplantısı ve fikstür çekimi Tavas Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Teknik toplantıya Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serdar Eren ve takımların temsilcileri katıldı.

Futsalda 17 mahalle, voleybolda ise 7 mahallenin yarışacağı lig sonunda şampiyon mahalle belli olacak. Futsal ve voleybol dışında ilerleyen tarihte dart ve masa tenisi programı da belli olacak. 25 yaş ve üstü sporcuların yarışacağı turnuvalar sonunda gerçekleşecek ödül törenlerinde dereceye giren mahalle takımları kupa ve madalyalarını alacak.

İŞTE TURNUVA TAKVİMİ

TAVAS MAHALLELER LİGİ

Branş

Başlangıç

Bitiş

Futsal

3 Aralık

25 Aralık

Voleybol

6 Ocak

29 Ocak

Masa Tenisi

Açıklanmadı

Açıklanmadı

Dart

Açıklanmadı

Açıklanmadı

“HER BİREYE DOKUNMAYI HEDEFLİYORUZ.”

Böyle bir projeyi hayata geçirdikleri için mutlu olduklarını kaydeden Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serdar Eren, her bireye dokunup spor yapmalarını sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Katılım gösteren mahallelere teşekkür eden Eren, tüm takımlara başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 16:35

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14